reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Agatek dziękuję ze pytasz:* maly buszuje po całym domu. W sobotę robimy przemeblowanie w pokoju dziennym bo ma dostęp do kabla od rutera i strasznie trzeba go pilnować. A tak to ma teraz fazę na przytulanie się do mojego golego brzucha. W ogóle lubi jak ktoś się przy nim przebiera. Śmieje się wtedy w glos. A twoje maleństwo zdrowe? I zdradź mi jak ma na imię?

Moj maly tez uwielbia brzuszki, a szczegolnie pepuszki, jak pytam gdzie dzidzia jest, to podwija swoja koszulke i pokazuje na swoj brzuszek ;-) a jak pytam gdzie mama ma dzidzie to przychodzi i podwija moja bluzke i pokazuje i zawsze daje buziaczka :-) ogolnie zdrowy, ale ostatnio za bardzo rozbrykany sie zrobił.

Znam ten bol pilnowania przed kontaktami, kablami, rzeczami niedozwolonymi... eh. Na chwile obecna mam z tym luz, bo maly juz duzy i duzo rozumie.

Ja mam w domu Janka :-)
 
reklama
Do góry