reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

no transfer to przeciez faza koncowa. masz stymulacje ktora trzeba monitorowac, pobrania krwi w trakcie, punkcja - ot takie rozne zabawki. sie dopytaj lepiej co ile kosztuje

a czasem warto dojechac gdzies bo mozna sporo zaoszczedzic. jest roznica miedzy 12tys a 8tys...
 
reklama
Witajcie! Ja od dzisiaj jestem w pracy po urlopie i mam nadzieje, że dzięki temu szybciej mi zleci czas do piątku.:)) Pozdrawiam
 
Witam dziewczyny, ja chyba do Was też dołączę (jak mnie przygarniecie :-) ) byłam wczoraj u ginia i mi zapowiedział, że skoro do tej pory się nie udało (przy ostatniej IUI miałam super warunki) to mamy pomyśleć nad inv. Zdecydowaliśmy, że skoro już jestem po porcji CLO to ostatni raz zrobimy inseminacje- wypadnie we wtorek albo środę, a potem inv- trochę mnie zbił ilością badań i leków, ale widzę, że to norma. Ile Was wyszło inv w całości???Nas lekarz nastawił na 8-10 tys- w zależności od porcji leków. Podobno w Czechach są tańsze- czy któraś z Was z tego korzystała???


Co do tańszych leków w Czechach to postanowilam to sprawdzić, poprosiłam znajomego ze Słowacji by podjechał i sie dowiedział, nie wiem jak inne leki, ale Gonal F wyszedł dwa razy drożej. Więc nie wiem, jak to jest, że miektóre dziewczyny piszą, że jest taniej. ja długo szukałami wychodzi na to, że najtaniej jest w mojej klinice w Invimedzie w Gdyni.

Życzę powodzenia
 
Sylha ja robiłam w Warszawskiej klinice więc ceny są prawdopodobnie wyższe i ja zmieściłam się w 12 tyś, choć pewnie byłoby troszkę taniej gdyby nie ilość leków, bo słabo rosły mi jajeczka :). Cała procedura, czyli wizyty, punkcja, transfer, ICSI, embriolgia itp, no wszystko, wszystko oprócz badań przed to koszt 7 tyś, resztę zapłaciłam za leki. Większość badań robiłam za darmo w LuxMedzie, bo mam tam abonament z pracy, ale jeśli masz jakiegoś ginekologa do którego chodzisz na NFZ to też możesz go poprosić o badania, które zlecą Ci w klinice.
 
Witajcie dziewczynki. Dziś byłam u lekarza. Dostałam zastrzyk Dipherelina 3,75 dalej do 25 dc Marvelon i czekam na @ potem od 10.10 zastrzyki z Gonalu F . Czy któraś z Was szła takim zestawem leków? Troche czuję się otumaniona ale jest ok.Podczytuje Was codziennie i trzymam za WSZYSTKIE kciuki . UDA się nam . POZDRAWIAM
 
Dziewczyny dziękuję WAM za info,
dla mnie im więcej czytam tym bardziej to invitro mi się wydaje skomplikowane- to chyba średnio co 2 dzień po lekarzach, klinikach itp?!?!?
Ja jutro mam ostatnią IUI, a potem się zacznie....to co zaraz jak dostanę@ to mam lecieć do lekarza?!??
 
Witajcie dziewczyny!! Przyszła pora, żeby się w końcu ujawnić. Do tej pory czytałam tylko wszystkie posty.... i z duszą na ramieniu czekałam na wynik testu. I wiecie co??! Chyba się udało!!! :tak:
 
reklama
Do góry