reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
mąż mnie dziś pocieszał że mamy jeszcze eskimoski ze sie uda, ale ja nie wiem czy dam rade, strach mnie ogarnia na samą myśl że co dalej jak soę nie uda. w szpitalu bardzo dużo dziewczyn było z zagrożeniem ciąży i to najwięcej tych na początku ciąży, przy mnie było 5 zabiegów - 4 tydzień, 12 tydzień ich nic nie bolało była ciąża martwa i musieli ich oczyszczac a u mnie było poronienie i wszystko samo ze mnie wyleciało juz tydzień sie męcxze ze skurczami - więc dziewczyny uwazajcie na siebie bardzo i trzymam kciuki. lekarz mi powiedział ze tak naprawde to nie zalezy od nas
 
Sakmi- powodzenia i głowa do góry, musisz wierzyć, że w końcu się uda i nie poddawać sie!!!Współczuję Ci ostatnich przeżyć. Ja dzisiaj jadę do ginia rozmawiać o invitro. w tym cyklu jeszcze raz sprobujemy inseminacji- ale jakoś w nią już nie wierzę- robię to dla spokoju męża
 
lolitka200 jeżeli chodzi o moje endo to zawsze miałam super , ale ostatnio jak cykl mi się poprzestawiał to już nie jest jak ma być.
Jak pamiętasz ja przygotowuję się do imsi z dawczynią , no i ostatnia miesiączka była 04.09 i lekarka dała mi leki które mam brać do transferu tj. progynova , encorton , fragmin + witaminy. W 11 dc badałam endo i było ok 8 mm. No i było ok aż do 19.09 bo dostałam kolejne krwawienie , które naruszyło endo.
I teraz kazali mi odstawić wszystkie leki , żeby na cyklu naturalnym podejść .
Transfer ma być ok 5.10 dlatego się dopytuje jak mogę sobie pomóc .
Bo szczerze powiem że jak pomyśle o tych morelach i orzechach to mam dość.

A z tą aspiryną to chyba dam sobie spokój , bo widzę że nikt nie ma zadania na ten temati w sumie po co brać kolejne tablety.Będzie co ma być


sakmi
bardzo mi przykro , trzymam kciukiza kolejny raz
 
hej dziewczyny u mnie kicha dostalam dzis @, dzien po terminie, az jestem w szoku ze po tylu hormonach przyszla regularnie prawie ze...
wyplakalam juz sie dzis rano...
dobrze ze mam Zosie inaczej to ..ech...
mam nadzieje ze moja "dwojeczka"dostala sie w zamian innej parze ktora jeszcze nie ma upragnionego malenstwa...
nastepne podejscie najszybciej w styczniu,
poki co odstawilam progesteron
i zaczynam diete zeby zrzucic te hormonowe kg.;)
kolezanka dzis przyjezdza i chyba sie upijemy..
UPSA za ciebie mocno trzymam kciukasy, moze to ty dostaniesz dar ktorego ja tym razem nie dostalam:))))
 
Minie bardzo mi przykro, że dostałaś @ Szczerze powiem że byłam pewna że u Ciebie ciąża na bank a tu masz...Fajnie,że masz Zosieńkę!!
Ja jak się mi nie uda też będę próbowała po nowym roku (chociaż bardzo bym tego nie chciała!!!:wściekła/y:)
Ps. odreaguj to obowiązkowo;-)
 
Upsa tobie sie musi udac ..karta musi sie w koncu odwrocic na dobre na naszym watku!!!
czarnykotku tez jestem w szoku ze wogole @ dostalam ...
myslalam ze po hormonach jakies zawirowania beda a tu..jak w zegraku 14 dni po punkcji...ech...
juz mi troche lepiej..sloneczko wyszlo chyba aby mi nastroj poprawic...
 
reklama
Sakmi kochana, strasznie mi przykro, ja też doskonale wiem co czujesz, nie poddawaj się i walcz do końca.

Minie aż reće opdają, wszystko wskzaywało, że Ci sie udało, Trzymaj się jakoś.

Upsa liczymyna Ciebie, że Ty odwrócisz tą złą passę na wątku, trzymam za Ciebie i za nas wszystkie kciuki
 
Do góry