reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kamka -jak beda robili drapanko,popros zeby zrobili tez Nk i Urea plazma z wyściółka macicy.Mozna to miec i we krwi i w macicy.A jak juz będą drapac to porzadnie:-)) :-))
A możesz mi coś więcej o tym napisać bo ja jakas zielona w tym temacie i mój doktorek nie chciał mi ostatnio nic więcej zlecać ...
 
reklama
U mnie to badanie nazywalo sie immunofenotyp i tam miedzy innymi bylo NK, to komorki naturall killers( naturalni zabojcy) one chronia organizm przed wirusami i rakiem. Ja np nigdy nie choruje. Te nk jak ich jest za duzo to zabijaja wszystko u mnie zabijaja zarodek.
No to może ja poproszę o to badanie, bo ja też nigdy nie choruję. Najwyżej tylko lekkie przeziębienie
 
To co Strawbelka napisala odnosnie NK to sie nie bede powtarzala,a Urea to bakterie ktore naleza do flory bakteryjnej znajdujacej sie na stale w narzadach rozrodczych.Sa tam zawsze,tyle ze ,jak zostaje zachwiana rownowaga ,to zaczynaja sie mnozyc i staja sie niebezpieczne przede wszystkich w momencie jak jestes juz w ciazy.Mozesz te badanie robic u ginesa,jako wymaz
.I jak zawsze zdania sa podzielone,na 5 lekarzy z ktorymi miala do czynienia 2 mowilo ,ze trzeba to sprawdzic,a 3 machalo na to reka bo maja pacjentki ,ktore przy wysokim NK zachodzily w ciaze.
Ja osobiscie tez jestem zdania ,ze moga one zabijac zarodki traktujac jako cialo obce.


wrzucilam do naszego slownika
 
Ostatnia edycja:
Kamka,a genetyke robiłaś?
Kamka,a genetyke robiłaś?
Nie bo mój lekarz twierdzi ze nie ma takiej potrzeby .. Może dlatego że ja już raz rodzilam dawno temu ale jednak. Pytałam o immunologie czy badanie kariotypow czy sprawdzenie zespołu antygosfilipidiwego ale on twiedzi ze w moim przypadku nie ma takiej potrzeby. To lekarz z dużym doświadczeniem dlatego próbuje mu zaufać ale o te nk też zapytam ...
 
No wlasnie sa lekarze i lekarze:-) :)jedni upierdliwie szukaja drudzy czekaja na te jedyna komorke ,ktora postanowi zostac.Moze zapytaj sie go dlaczego tak uwaza,ze nie ma potrzeby robic?

wyslalam ci cos na pr.
 
No wlasnie sa lekarze i lekarze:-) :)jedni upierdliwie szukaja drudzy czekaja na te jedyna komorke ,ktora postanowi zostac.Moze zapytaj sie go dlaczego tak uwaza,ze nie ma potrzeby robic?

wyslalam ci cos na pr.

No wlasnie sa lekarze i lekarze:-) :)jedni upierdliwie szukaja drudzy czekaja na te jedyna komorke ,ktora postanowi zostac.Moze zapytaj sie go dlaczego tak uwaza,ze nie ma potrzeby robic?

wyslalam ci cos na pr.
Ja nigdy nie korzystałam z pisania na forum dlatego ciężko jeszcze poruszam się po nim i korzystam tylko z telefonu więc wybwacz mi moje niedociągnięcia...
 
Nie bo mój lekarz twierdzi ze nie ma takiej potrzeby .. Może dlatego że ja już raz rodzilam dawno temu ale jednak. Pytałam o immunologie czy badanie kariotypow czy sprawdzenie zespołu antygosfilipidiwego ale on twiedzi ze w moim przypadku nie ma takiej potrzeby. To lekarz z dużym doświadczeniem dlatego próbuje mu zaufać ale o te nk też zapytam ...
Na watku immunologicznym sa dziewczyny ktore maja kilkoro dzieci i dopiero teraz jest problem z immunologia. To ze ktos ma juz dziecko nie znaczy ze z immunologia mu sie cos nie porobilo.
 
reklama
no co ty:wink:ja nawet z telefonu nie podchodze do tematu,w zyciu nie wie gdzie sa nasze grupy.
Moze ktoras pomoze???:tak::tak::tak:
Jak kamka ma znalezc zaproszenie do naszych historii? albo ogolnie grupy?
 
Do góry