reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wrzucam kalendarz, proszę sprawdzić - i pisać, będę aktualizować ;)


Marzec

11: Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę :-)
11: NOVA-2016- wizyta przed transferem
13: anika11 - usg Ludzika ;-) ;)
14: najki - wizyta
14: westaice
- wizyta w trakcie stymulacji - podglądanie pęcherzyków
14: onadlaniego – usg Kropka
15: 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
15: megi -
wizyta - rozpiska stymulacji
17: madzionga - usg MAluchów
17: aniolkowa.mama - słuchanie serduszka u położnej :rofl2:
23: Martini – wizyta pęcherzykowo-serduszkowa
Możecie mnie wrzucić 17.03 usg prenatalne
 
reklama
Marzec

11: Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę 
11: NOVA-2016- wizyta przed transferem
13: anika11 - usg Ludzika  
14: najki - wizyta
14: westaice - wizyta w trakcie stymulacji - podglądanie pęcherzyków
14: onadlaniego – usg Kropka
15: 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
15: megi - wizyta - rozpiska stymulacji
16: moniusia - wizyta wyjaśniająca niepowdzenia!
17: madzionga - usg MAluchów
17: aniolkowa.mama - słuchanie serduszka u położnej :rofl2:
17: Ewa651 - usg prenatalne
22: Rada: kontrola stymulacji
23: Martini – wizyta pęcherzykowo-serduszkowa
23: Malina - wizyta
30: Nikaa - badanie prenatalne w II trymestrze
 
A mnie nie może dać zwolnienia pani od punkcji ani ginekolog bez wyraźnych wskazań da mi karteczkę i musze do rodzinnego i on wystawia zwolnienia on i tylko on wychodząc ze szpitala nie dostaje zwolnienia tylko z wypisem do rodzinnego .
Czesia opowiedz mi swoją historię stymulacyjno jajkowa jak czym i ile ☺
Bo jak ja zobaczyłam ze mi fostipur zamieniła na gonol a w ulotce patrze a to to samo to sobie myślę jaja sobie ze mnie robi A widzę ze zmiana u Ciebie dała efekt tylko nie wiem z czego Ci zmienili ?

Za którymś razem miałam Fostimon, o wiele tańszy, bardziej skomplikowany :p i całą litanię:luteinę, clexane, duphaston, estroferm, metypred, ovitrelle i coś tam jeszcze.
Przy fostimonie niby tragicznego wyniku nie było, jednak jak za trzecim razem dołożył mi gonal to było zdecydowanie lepiej :)
Fostimon - na 12 czy 13 pobranych kom, 9 było dojrzałych, zapłodniło się 6. Przy gonalu na 12 pobranych 12 było dojrzałych, z czego tylko 1 się nie zapłodniła.
 
reklama
Za którymś razem miałam Fostimon, o wiele tańszy, bardziej skomplikowany :p i całą litanię:luteinę, clexane, duphaston, estroferm, metypred, ovitrelle i coś tam jeszcze.
Przy fostimonie niby tragicznego wyniku nie było, jednak jak za trzecim razem dołożył mi gonal to było zdecydowanie lepiej :)
Fostimon - na 12 czy 13 pobranych kom, 9 było dojrzałych, zapłodniło się 6. Przy gonalu na 12 pobranych 12 było dojrzałych, z czego tylko 1 się nie zapłodniła.
Ile miałaś transferow ?
 
Do góry