reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Moniusia Ty czekasz na telefon, a ja na wyniki PCR. Prawie tydzień od badania, a wyniku dalej brak :/ Mam nadzieje, że wszystko jest ok, inaczej by dzwonili.
 
reklama
A ja znowu zaczęłam plamic :( ja wiem, ze powinnam się cieszyć, bo mi się udało, itd. Ale jeszcze nie przeżyłam ani jednego radosnego dnia w ciąży :(
 
Edenlayn gratulacje, piękne maluszki, wszędzie dobrze... ( no, może nie wszędzie np w tym szpitalu ) ale w domu najlepiej :)

Nikola31 :( musisz przeżyć ten smutek, odreagować i walczyć dalej. Macie mrozaczki?
 
Nikola :( przykro mi. Ilu dniowy zarodek to był?

Madzionga, wiem, ze zabrzmi głupio, ale staraj się zachować spokój. Lez, jak do tej pory i lykaj leki. Nic więcej nie możesz zrobić. Im więcej będziesz się denerwować, tym gorzej. Jestem z Tobą!!!


Monuisia, no wystawiają Cię na cierpliwość! Wystawiają!!
 
Nikola31 ja również mimo wszystko zrobiłabym jeszcze raz betę za dwa dni, w sumie jestem już na tyle rabnięta, że czasem nawet kiedy dostawałam @ to i tak w głowie była nadzieja, że może jednak jestem w ciąży...
Dlatego na pewno poszłabym się upewnić za dwa dni
 
Najki, kochana wiem to straszne, takiw diagnozy zabijaja w nas jakas czesc kobiecosci
.. jest tak zle..
Ale in vitro na Twoj przypadek duzo moze i Ci pomoze!:) Wierze w to:*
 
reklama
najki mam podobną sytuacje do Twojej :( wiem co czujesz... Ale tak jak pisze monia - in vitro na nasz przypadek dużo może i już wkrótce pojawi się mały szkrab :) Jestem z Tobą :*
 
Do góry