reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A ja już bym tak chciała się pochwalić znajomym na prawo i lewo ale wiem ze lepiej będzie jeszcze przeczekać...
Oj tak lepiej poczekać :) My powiedzieliśmy po pozytywnym wyniku i niestety niepotrzebnie, teściowa powiedziała babci a ona z kolei jakiejs tam znajomej. I okazuje się, że jakaś ciotka wczoraj zapytala tesciowej "jak się czuję, a ona a jak ma się czuć? No bo w ciąży jest". Test był w czerwcu. Może ja o czymś nie wiem :p Tragedia :/ I teraz postanowiliśmy nic nie mówić nawet, że znów podchodzimy. Dowiedzą się jak rzeczywiście będę w ciąży :)
 
Oj tak lepiej poczekać :) My powiedzieliśmy po pozytywnym wyniku i niestety niepotrzebnie, teściowa powiedziała babci a ona z kolei jakiejs tam znajomej. I okazuje się, że jakaś ciotka wczoraj zapytala tesciowej "jak się czuję, a ona a jak ma się czuć? No bo w ciąży jest". Test był w czerwcu. Może ja o czymś nie wiem :p Tragedia :/ I teraz postanowiliśmy nic nie mówić nawet, że znów podchodzimy. Dowiedzą się jak rzeczywiście będę w ciąży :)
Ja tez nikomu nic nie powiedzialam o podejściu wiedzieli tylko ludzie z pracy i szwagierka no i oni tylko już wiedzą o pozytywnym wyniku. Pewnie jak już będę po wizycie u lekarza już może puszcze parę jak wszystko będzie ok.. Trudno wytrzymać w takim szczęściu,chyba że do tego czasu człowiek ochlonie i jeszcze w stanie będę wytrzymać ;-)
 
reklama
Dziewczyny którym się udało - ogromne gratulacje!!!! :) Kciuki za rozwój maluchów :)

Monia będzie git! Myślami z Tobą!
Czyli zostajecie w Kraku? jak będziesz miała jak, to pisz nam szybko co i jak! :*
 
Do góry