reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Każda z nas wita styczeń z nadzieją i oczekiwaniem. Myślimy o tym, co możemy osiągnąć, co chcemy zmienić, kogo kochamy i za kogo jesteśmy wdzięczne. Ale niektóre z nas mają tylko jedno pragnienie – przetrwać, by nadal być przy swoich bliskich, by nadal być mamą, partnerką, przyjaciółką. Taką osobą jest Iwona. Iwona codziennie walczy o swoje życie. Każda chwila ma dla niej ogromne znaczenie, bo wie, że jej dzieci patrzą na nią z nadzieją, że mama zostanie z nimi. Każda złotówka, każde udostępnienie, każdy gest wsparcia przybliża ją do zwycięstwa. Wejdź na stronę zbiórki, przekaż darowiznę, podziel się informacją. Niech ten Nowy Rok przyniesie szansę na życie. Razem możemy więcej. Razem możemy pomóc. Zrób, co możesz.
reklama

Kto po in vitro?

I naprawdę lez. Tylko toaleta, prysznic co dwa dni. Ja oprócz tych leków mam jeszcze clexane, acard, fdmibion.
 
reklama
Tak, od 4.02. Jak idę do toalety, to zahaczam o kuchnie, podgrzewam obiad w mikrofali i wracam na kanapę. Śniadanie i herbatę w twrmosie mąż zostawia mi przy kanapie. Nie robię w domu kompletnie nic. Ale to działa!
 
Kochane! Jestem przerażona... Dopiero za
3 tyg mam pojawić sie na usg... Czy to nie za późno? Jak myślicie? Moze sie wtrynie wcześniej? Kiedy serduszko powinno sie
Pojawić?
 
Ja pierwsza wizytę miałam 23dpt i serduszka nie było, tydzień później już tak. I Ciebie chyba będzie podobnie, co? Jak to wygląda w dpt?
 
Mam do Was dziewczyny pytanie tym ktorym sie udalo? Mialyscie jakies plamienia, jakies objawy co Wam wskazywalo na powodzenie? Wiem ze to roznie bywa,ale.... ;)
 
reklama
Do góry