reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kachna miejmy nadzieje ze to tylko chwilowe zachwianie , widzisz ile nas tutaj trzyma kciuki , nie ma opcji ze bedzie zle !
Ja dzisiaj przyuwazylam delikatne ale naprawde mini plamienie na papierze...
 
Dziewczyny Pomocy!!! Jestem bliska depresji otóż w piątek tj.15dc przy kontroli usg okazało sie ze są tylko 4 pecherzyki załamka !! do wtorku przedłużyli mi stymulację a to będzie juz 19dc Wiec zanim będzie punkcją i oby sie wogole z tych 4 cos udało to kiedy będzie transfer ??? To ok 25dc ??? Tak to wychodzi Czy to nie za późno??? Proszę piszcie w którym dniu miałyście transfery bo uważam ze to za późno :sad:
 
Dziewczyny Pomocy!!! Jestem bliska depresji otóż w piątek tj.15dc przy kontroli usg okazało sie ze są tylko 4 pecherzyki załamka !! do wtorku przedłużyli mi stymulację a to będzie juz 19dc Wiec zanim będzie punkcją i oby sie wogole z tych 4 cos udało to kiedy będzie transfer ??? To ok 25dc ??? Tak to wychodzi Czy to nie za późno??? Proszę piszcie w którym dniu miałyście transfery bo uważam ze to za późno :sad:
Ja mialam podany teraz zarodek w 18dc tamtych tarnsferow nie pamietam ale nie przekraczaly one 20 dni nigdy.. Trudno mi cokolwiek wiecej powiedziec,lecz wydaje mi sie na moj rozum ze to troche pozno.
 
MartiniM no właśnie mi tez sie tak wydaje tym bardziej ze cykle mam 28 dniowe , sama nie wiem co mam myślec wariuje od tych myśli , muszę zadz rano do kliniki i zapytać bo na forach nic nie mogę znaleźć
 
MartiniM no właśnie mi tez sie tak wydaje tym bardziej ze cykle mam 28 dniowe , sama nie wiem co mam myślec wariuje od tych myśli , muszę zadz rano do kliniki i zapytać bo na forach nic nie mogę znaleźć
Nigdy sie nie dopytywalam , ale zawsze wydawalo mi sie ze najlepiej zarodek wprowadzic w dni plodne mniej wiecej no bo tutaj bys byla tuz przed @ ? nie wiem dziwnie troszke ale nie chce Cie wprowadzic w blad , zadzwonisz to sie dowiesz z pewnego zrodla :)
 
Kochana jestes tak nafaszerowana hormonami ,ze nic nie jest tak jaby lecialo naturalnym cyklem.Po odstawieniu zastrzykow,bedziesz robila zastrzyk z hcg na pekniecie pecherzykow i uwolnienie komorek,ktre beda odessane przy punkcji (najpewnie po 36 godz. od zastrzyku) dla organizmu to jest twoja tak jakby owulacja.Transfer? nie wiem po ilu dniach ci zrobia bo zalezy w jakim stanie beda komorki.Na koncu chodzi i grubosc wyscioki macicy po to zeby blast sie dobrze zakopal..W tym wszystkim nie ma zadnej tragedii,nie rozumiem tylko dlaczego Cie tak dlugo stymuluja? zle dobrali dawki? wiesz jakie pecherzyki sa duze? jakie masz wartosci estradiolu?
 
reklama
Do góry