reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Martka, mialas mega hiperke,a glownym winowajca tego jest estradiol=estrofem. Nie dziw sie ,bo pewno chce najpierw zobaczyc wartosci hormonow i zrobi Ci na naturalnym jesli masz owulacje itp. o czasie.Moze byc i tak jak piszesz,ze bedzie chcial jeden cykl odczekac az sie twoj organizm uspokoi. Z medycznej strony,popieram takie cos ,od strony naszej "zrytej glowy" to oczywiscie bedzie kolejny cios, o jeee


db to ujęłaś , nasza zryta głowa chciałaby od razu :) z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że pewnie lepiej jest jeśli faktycznie wszystko się wyciszy. Zobaczymy jutro, co powie
 
reklama
A Ty jak się czujesz? Crio mieliście?
A ja ok.Dziś stres jest okropny,czekam na wynik :unsure: żadnych objawów choć czasami coś tam zakuło ale za to humory różne. Wczoraj mega dół :(( płacz i pretensje o wszystko. Po dzisiejszych sikaczach ogromna wiara że to może ten trzeci szczęśliwy zarodek ;)) kochana napisze ci tak,nawet kiedyś któras z dziewczyn pisała na forum,w moim przypadku i tak było może to porostu zbieg okoliczności. Straciłam dziadka ponad 2 lata temu we wrześniu a w październiku byłam już w ciąży po ivf. Ktoś kiedyś napisał "zrobil"miejsce dla mojego bobaska..
 
Kochane....21dpt beta 7614 :) :)

Super, jutro będą pięknę wyniki, ale na serduszko może byc jeszcze za wczesnie, choć kto tam wie :))

MArtka, moze lepiej odczekac jeden cykl, dac orazanimozwi czas na regenerację i wtedy zaskoczy. Życzę Ci tego bradzo, bardzo!

Onadlaniego, zaciskam kciuki za pozytywną betę! wyra wspołczucia z powodu straty babci :((

MAgda, o której bedziesz miec wynik?
 
reklama
Super, jutro będą pięknę wyniki, ale na serduszko może byc jeszcze za wczesnie, choć kto tam wie :))

MArtka, moze lepiej odczekac jeden cykl, dac orazanimozwi czas na regenerację i wtedy zaskoczy. Życzę Ci tego bradzo, bardzo!

Onadlaniego, zaciskam kciuki za pozytywną betę! wyra wspołczucia z powodu straty babci :((

MAgda, o której bedziesz miec wynik?
Kurcze jeszcze nie ma mam tylko nadzieję że dziś będzie na pewno. Zrobiłam w innym labo.a odebrać mam w głównym.i dlatego takie małe zamieszanie.
 
Do góry