reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

No to nie przyjemna sytuacja :( ja już omijam rozmowy na ten temat zwłaszcza z teściową. Nawet ostatnio pytała kiedy kolejne podejście bo już chce być babcią. Wiec grzecznie odp, że robimy przerwę do wakacji, żeby już nie pytała.
Temat z teściowa mam z głowy, bo mój mąż z nimi nie utrzymuje kontaktu... Ale potrafiła powiedzieć na imprezie przy 50 gosciach, że jestem taka leniwa, że nawet dzieci nie chce mieć, bo tak mi wygodniej... ;), choc wiedziala, ze jest wielki problem
A to, że co weekend mam pelna chatę dzieci, bo tylko do nas chca przyjezdzac, to juz nie istotna kwestia ;)
Najwazniejsze, ze nasi faceci po ilosci przyjmowanych przez nas hormonów daja rade z nami zyc ;)
 
reklama
Martka, mialas mega hiperke,a glownym winowajca tego jest estradiol=estrofem. Nie dziw sie ,bo pewno chce najpierw zobaczyc wartosci hormonow i zrobi Ci na naturalnym jesli masz owulacje itp. o czasie.Moze byc i tak jak piszesz,ze bedzie chcial jeden cykl odczekac az sie twoj organizm uspokoi. Z medycznej strony,popieram takie cos ,od strony naszej "zrytej glowy" to oczywiscie bedzie kolejny cios, o jeee


db to ujęłaś , nasza zryta głowa chciałaby od razu :) z drugiej strony zdaję sobie sprawę, że pewnie lepiej jest jeśli faktycznie wszystko się wyciszy. Zobaczymy jutro, co powie
 
reklama
Do góry