reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Witam
Dłuższy czas się nie udzielałam ale cały czas bacznie obserwowałam i trzymałam za wszystkie kciuki
Dziewczyny potrzebuje informacji mam taki mętlik w głowie że nie wiem już co mam o tym wszystkim myśleć
W czwartek miałam robioną punkcję pobrano 11 komórek w Białymstoku w drugiej dobie zadzwonił embriolog z info że transfer odbędzie się we wtorek a czytałam że transfery robi się w drugiej lub trzeciej dobie Więcej informacji nie otrzymałam Nie wiem czego się spodziewać i strasznie się boję Proszę napiszcie mi o co chodzi z tym wszystkim bo się strasznie zagubiłam
Dziękuję i buziale
 
reklama
Czy w waszych klinikach laboratoria sa czynne w niedzielę ? Jutro mam pierwsze podglądanie pęcherzyków musze zrobić hormony przed wizyta i tak sie zastanawiam czy będą mieć czynne. Hm, kurczę a jak bedzie zamknięte to mogę zrobic dzień później ?
hej. u mnie w klinice było tak, że rano 9-10h szłam oddac krew do laboratorium a 12 była wizyta i były już wyniki.
 
Witam
Dłuższy czas się nie udzielałam ale cały czas bacznie obserwowałam i trzymałam za wszystkie kciuki
Dziewczyny potrzebuje informacji mam taki mętlik w głowie że nie wiem już co mam o tym wszystkim myśleć
W czwartek miałam robioną punkcję pobrano 11 komórek w Białymstoku w drugiej dobie zadzwonił embriolog z info że transfer odbędzie się we wtorek a czytałam że transfery robi się w drugiej lub trzeciej dobie Więcej informacji nie otrzymałam Nie wiem czego się spodziewać i strasznie się boję Proszę napiszcie mi o co chodzi z tym wszystkim bo się strasznie zagubiłam
Dziękuję i buziale
hej, ja też leczę się w Białymstoku, punkce miałam w sobotę, a transfer dopiero w czwartek. Podano mi 1 blastocyste. Więc wyszło by tak samo jak u mnie :) A w jakiej klinice ? My w Artemidzie.
 
Ostatnia edycja:
hej, ja też leczę się w Białymstoku, punkce miałam w sobotę, a transfer dopiero w czwartek. Podano mi 1 blastocyste. Więc wyszło by tak samo jak u mnie :) A w jakiej klinice ? My w Artemidzie.

Hej
My leczymy się w Białymstoku w Bocianie :) a czy embriolodzy udzielili więcej informacji a nie tylko ustalenie daty transferu
 
Martita jak przychodzisz na transfer to najpierw masz rozmowe z embriologiem i dowiadujesz sie wszystkiego o zarodkach. Jak zadzwonić umowic transfer to też ci powie ile zarodków się rozwija.
 
Martita jak jest dużo zarodków i dobrze rokuja to choduja je do piątej doby do stadium blastocysty. U mnie zagniezdzily się obie blastocysty.
 
natula - my też w Artemidzie :) U którego doktorka? My u Tomasza Zbrocha. P.s. Trzymam kciuki za betowanie
 
Hej
My leczymy się w Białymstoku w Bocianie :) a czy embriolodzy udzielili więcej informacji a nie tylko ustalenie daty transferu
O terminie transferu powiadomił mnie mój lekarz, nic więcej nie powiedział. Na transferze embriolog powiedział tylko, że mamy 2 blastocysty, a 4 jeszcze się rozwijają i że mamy zadzwonić za 2 tyg. Po 2 tyg okazało się, że z tych 4 przetrwał 1. Więc mamy 2 mrożaczki i w marcu chyba pojedziemy po jednego :)
 
natula - my też w Artemidzie :) U którego doktorka? My u Tomasza Zbrocha. P.s. Trzymam kciuki za betowanie
My u J. Szamatowicza, a transfer robił mi Domitrz. Z mojego jestem średnio zadowolona bo jest mało komunikatywny, zawsze jak dzwonie do niego to musze wyciągać informacje :/ Ja już betowałm. Niestety nie udało się :(. Zarodek się zagnieździł w 9dpt na sikaczu wyszły 2 kreski, ale tego samego dnia zaczełam krwawić. Drugiego dnia nadal były 2 kreski, ale 3 dnia zrobiłam bete i wynosiła 6,55.
 
reklama
Do góry