reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
3, post: 13750284, 161176"]To ju

Ja również dostałam zaproszenie, swoją rzęsy piszę jak tylko znajdę chwilę i rzucę okiem w papierzyska, żeby wszystko dokładnie napisać.

Dziś, a właściwie wczoraj niespodziewanie 5 dni przed terminem pojawiła się @ więc będę się umawiać na usg kontrolne i może już niedługo mrozaczek będzie ze mną:):)

Martka jestesmy na podobnym etapie bo w poniedzialek mam wizyte a do tego czasu powinnam dostac @. Usg lekarz robi podczas @ ? Jesli bedzie ok kolejna wizyta ok owulacji i potem ok 5 dni do transferu. Wstepnie licze ze bedzie to drugi tydzien marca. Czas niestety sttasznie sie dluzy ...[/QUOTE]


właśnie dzwoniłam żeby umówić się na wizytę, ale nie mogę się połączyć z położną, bo tak naprawdę to nie wiem na kiedy mam się umówić? Lekarz standardowo po punkcji "wiele" powiedział, czyli proszę dzwonić w dzień miesiączki...
Ale na jaki dzień mam się umówić to już nie wiem...

Wg moich wyliczeń, na podstawie poprzednich transferów, jeśli wszystko będzie dobrze po hiperce, to transfer powinien być około 5 marca. Czas się dłuży, ale najważniejsze że coś się dzieje :)
 
W sum
A da

A daleko masz do kliniki ? Ja mam 160 km i chcialam jechać, ale potoczyło się inaczej. Z tego co zrozumiałam, to nie masz obowiązku tylko możliwość...:)
W sumie nie daleko, jakieś 120km. ale tam badanie kosztuję dwa razy więcej niż u nas w gabinecie i dlatego dopytuję czy mogę je zrobić w swoim mieście...
 
Hess, ja tylko z kompa mogłam wejsc do grupy.

Marta, nie musisz robic usg w swojej klinice - jesli byłabys na miejscu i miała to za darmo, no to jasne. Ja mam do kliniki ponad 250k,, wszytsko po transferze załątwiam u siebie w miescie )
 
reklama
Do góry