reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej Kochane !!!
Po tym nocnym krwawieniu pojechałam do lekarza. Moja pani doktor niestety na urlopie, ale przyjął mnie inny. Zmienił leki, trochę się martwię, bo nie znam w ogóle tego lekarza... ale co najważniejsze... mam zdjęcie dwóch Maluszków :)
tylko jeden jest bardzo słaby i lekarz powiedział, że ciężko mu będzie nadgonić.... cieszę się i smucę jednocześnie. jak zwykle :p
Super!Gratulacje :)
 
IMAG0518_1.jpg wygląda niewyraźnie :) sorki
 

Załączniki

  • IMAG0518_1.jpg
    IMAG0518_1.jpg
    162,2 KB · Wyświetleń: 58
reklama
hej kobietki :) Dawno nie pisałam, bo u mnie nic się nie dzieje, czekamy na @, a to dopiero połowa cyklu, a potem mam nadzieję pojedziemy po naszą śnieżynkę. Ale tutaj widzę cały czas się dzieje, czytam was codziennie. Witam nowo przybyłe :).
Gratuluje przyrastających bet :biggrin2:. Widzę, że pozytywów przybywa!!! Oby jak najwięcej !!!
Madzionga cały czas śledzę twoje wpisy bo razem robiłyśmy sikacze, ale u mnie to już historia:hmm:, a Tobie gratuluję, wszystko będzie dobrze:biggrin2:
Ściskam was wszystkie ;)
 
Do góry