reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Anika moja koleżanka też po in vitro miała niedawno krwiaka dużego i wszystko się wchlonelo i córeczką rozwija się w brzuszku bez zastrzeżeń ! Więc głowa do góry ! Będzie dobrze. Ale lez , lez, lez . Nawet jedz na lezaco i wstawaj tylko na siku. Aaaa i jeszcze jedno. Jakby cie przycisnelo na tą drugą rzecz to nie cisnij;p Jedzonko które nie powoduje zaparc tylko i wyłącznie. Będzie dobrze ;*
 
anika będzie dobrze. Wypoczywaj i nie stresuj się. No i bądź dobrej myśli

Ja już po histeroskopii. Przyjemnie nie było, ale do wytrzymania.
Wszystko jest OK. Po za tym, co zostało stwierdzone już wcześniej, czyli macica jednorożna. Endometrium ładne, żadnych zrostów, polipów itp. Wynik badania hist.-pat. za około 2 tyg.
 
Czesc kochane,
dzisiaj tylko w locie.Przekladamy Nasze Historie do "GRUPY" bo z tego co widze ,nie bedzie to tutaj funkcjonowalo.Dzisiaj z czasem u mnie kiepsko,ale juz i tak duzo zrobilam. Musze "rozkminic" temat zebyscie wszystkie to bez problemu znalazly.Robimy grupe zamknieta,jak bedzie ktos chcial dolaczyc ( z calkiem innego tematu) to sie musi zameldowac. Nie chce naszego leczenia wystawiac tak po prostu dla kazdego ...
Czekam dalej na maile,dla nowych dziewczyn...(witam i zostancie z nami) Nasze Historie z wczoraj na stronie 10370.
Nara:-) :)
 
Malina - witaj:) to będziemy razem ruszać z dlugim protokołem:) tylko moj okres to przylezie dopiero w marcu, już nie mogę się doczekać.
 
Ja właśnie się zastanawiam jaki tym razem będę miała protokół. Mam nadzieje, że będzie krótki :) Ale i z długim dam rade :) Mój @ jest tuż tuż :D A w pon lub wtorek pewnie wizyta i ruszam ze stymulacja :)
 
reklama
Do góry