reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
opcja 3 super

annemarie dane do tabeli w privie Ci wysyłać, tak?

MAGDA bierz witamine D:) caaały czas:) Lutinus jest lepiej przyswajalny niż lutka, jest bardziej zblizony do naturalnego progesteronu (i drozszy po stokroc). Ja go dostałam przy drugim transferze, zamiast luty.
Natomiast luta podjezykowa mi nie smakuje, poza tym chyba lepiej, zeby brac dopochwową, bo jest od razu "na miejscu" ;) tak na chłopski xD
 
Wyslalam jakies 30 wiadomosci, jesli kogos przeoczylam prosze na mnie krzyczec:angry:zaraz sie poprawie

Do pierwszej 5 do ktorej wyslalam maile : wpisujcie dodatkowo: suplementy i witaminy

Dzieki.:biggrin2:

 
Annemarie oprócz badan diagnostycznych mozna tez dołączac operacje, nie?:p w sensie laparo bedzie jako badanie ^^
 
reklama
Do góry