reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Najki, najlepiej gdyby zrobili Ci za jednym zamachem laparo, histero i biopsja endometrium. Jeden pobyt w szpitalu, a sporo diagnostyki. Ja tak miałam i wszytsko na NFZ. Robiła lekarka, u której lecze sie prywatnie, ale skierowała mnie do szpitala, w którym pracuje.
O tych listach kilinik nic nie mów. Najgorsze, że program niby do czerwca, a coraz częściej dziewczyny są odsylane z kwitkiem :(
Trzymam kciuki!
A mój bliski, co to tragicznym przypadkiem rok temu był, wczoraj pzretanczul cała noc na rodzinnej imprezie - tylko mnie zabrakło :(
Ale ważne, ze on w pełni sił :)
 
Najki, najlepiej gdyby zrobili Ci za jednym zamachem laparo, histero i biopsja endometrium. Jeden pobyt w szpitalu, a sporo diagnostyki. Ja tak miałam i wszytsko na NFZ. Robiła lekarka, u której lecze sie prywatnie, ale skierowała mnie do szpitala, w którym pracuje.
O tych listach kilinik nic nie mów. Najgorsze, że program niby do czerwca, a coraz częściej dziewczyny są odsylane z kwitkiem :(
Trzymam kciuki!
A mój bliski, co to tragicznym przypadkiem rok temu był, wczoraj pzretanczul cała noc na rodzinnej imprezie - tylko mnie zabrakło :(
Ale ważne, ze on w pełni sił :)

Kurde, mądre to co piszesz. Muszę się umówić więc do doktorka, który w szpitalu pracuje i może rzeczywiście..
Szukam zatem terminu do niego! :) Dzięki Anika :*
Wytańczył się chłopak za Ciebie ;) I Ty sobie odbijesz. Za 9 miesięcy :) :D
 
Dziewczyny a nie bierzecie duphastonu ? Mi lekarz po punkcji zapisał duphaston i Lutinus 100 mg. Oczywiście czekam z brakiem na transfer ale nie wwspominał o estrofemie. Co lekarz to inna praktyka ?
 
hej dziewczyny. Dziś zrobiłam 2 test i znów tak samo nadal jest blada druga kreseczka, ale o 3,30h obudził mnie straszny ból brzucha i leci mi dość mocno, okres chyba na dobre się rozkręcił. :( Więc jakoś się nie cieszę. jutro pojade na bete więc powinno się wszystko wyjaśnić.

Madzionka gratulacje ! :)
 
hej dziewczyny. Dziś zrobiłam 2 test i znów tak samo nadal jest blada druga kreseczka, ale o 3,30h obudził mnie straszny ból brzucha i leci mi dość mocno, okres chyba na dobre się rozkręcił. :( Więc jakoś się nie cieszę. jutro pojade na bete więc powinno się wszystko wyjaśnić.

Madzionka gratulacje ! :)
Trzymaj się dzielnie !!!
 
hej dziewczyny. Dziś zrobiłam 2 test i znów tak samo nadal jest blada druga kreseczka, ale o 3,30h obudził mnie straszny ból brzucha i leci mi dość mocno, okres chyba na dobre się rozkręcił. :( Więc jakoś się nie cieszę. jutro pojade na bete więc powinno się wszystko wyjaśnić.

Madzionka gratulacje ! :)
Natula trzymaj sie dzielnie i nie trać nadzieji
A dziś relaks i spokojnie
 
reklama
hej dziewczyny. Dziś zrobiłam 2 test i znów tak samo nadal jest blada druga kreseczka, ale o 3,30h obudził mnie straszny ból brzucha i leci mi dość mocno, okres chyba na dobre się rozkręcił. :( Więc jakoś się nie cieszę. jutro pojade na bete więc powinno się wszystko wyjaśnić.

Madzionka gratulacje ! :)
Natula trzymam kciuki. Test bez hcg nie wychodzi więc musi być dobrze.

U mnie 3dpt - czekam dalej
 
Do góry