reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dzisiaj powiadomiłam kierownika, że będe potrzebowała dzień wolny być może w poniedziałek lub wtorek i w konsekwencji być może będę musiała wziąć 2 tyg l4 w lutym, na co on, że nie ma żadnego problemu, moje sprawy są w tym momencie nadrzędne, mam wszystko realizować zgodnie z potrzebami i niczym się nie przejmować, życzy powodzenia :-) :):biggrin2::biggrin2: tak więc postanowione, będę robić wszystko żeby się udało i z czystym sumieniem biorę l4 :tak::rofl2::tak:
Martka super! pozazdrościć wyrozumiałego kiero :tak:

Ewa651 nie zamartwiaj się. Czekamy na usg i trzymamy mocno kciuki!
Hess cudowne wieści u Ciebie. Maluch elegancko rośnie, jeszcze raz gratulacje i przy okazji wyściskaj wirtualnie od nas sykatynke!!!!
 
reklama
Nikaa ;) masz rację, powinnam napisać "nie zawsze w 14dc". A Ty miałaś na naturalnym cyklu crio? Ja dwa razy miałam po 20dc ale na estrofemie. Jak się czujesz? ;)
 
Nikaa ;) masz rację, powinnam napisać "nie zawsze w 14dc". A Ty miałaś na naturalnym cyklu crio? Ja dwa razy miałam po 20dc ale na estrofemie. Jak się czujesz? ;)

Brałam od 2 dc estrofem i encorton ;) Czuję się bardzo dobrze; ) Tylko chyba spóźnione objawy mam. Bo już drugi dzień z rzędu przytulalam kibelek ;P A wcześniej nic , zero ;) no i muszę brać urosept teraz bo już 3 raz z rzędu mi wyszły bakterie jakieś w moczu ;/
 
reklama
Dziewczyny, a u mnie po usg wszystko ok. Maleństwo ma 1,9 cm, serce bije 175/min. Kolejne usg to dopiero prenatalne 23.02 i jeszcze 26.02, bo w lux medzie nie robią Pappa, więc idę gdzie indziej i usg też sobie machnęłam :D

Przepraszam, że nic więcej nie piszę, muszę Was nadrobić w wolnej chwili :)

Hess w novum robią pappa.
 
Do góry