reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oczywiscie bedziemy trzymac kciuki za was. Na forum ostatnio panuje epidemia zachodzenia w ciaze wiec dobrze ze do nas dolaczylas. No i bedziemy czekac na relacje z wizyty.
 
reklama
Annemarie - straciłam rachubę, która następna, hehe.

Iga - a dziękuję, jest ok. Mam czasem odruch wymiotny, ale rzadko, więc nie jest to upierdliwe :)

Kachna84 - te ćwiczenia pomagają, już mnie mniej boli. Czy mam dalej je robić?
 
A propos twojej rwy... tego samego dnia co pisalas o tym ze cie boli i kachna opisala ci cwiczenia moj M po powrocie z pracy stwierdzil ze chyba bierze go rwa kulszowa to mu opisalam cwiczenia i powiedzialam ze na forum o tym przeczytalam to sie rozesmial ze chyba wszystkie tematy swiata tutaj poruszamy:-D
 
Tak, io ma duży wpływ na zajście w ciążę..
Żałuję, że nie zrobiłam tego badania wcześniej.. No ale cóż.. mądry Polak po szkodzie... gdybym to zrobiła, to być może któryś z poprzednich transferów by się udał.. na ale nic już teraz nie poradzę...
W środę idę na wizytę i zobaczymy, kiedy ruszymy z następną procedurą :happy:juz sie nie mogę doczekać:happy2:
iui mielismy robione w gamecie w rzgowie a do ivf podchodziliśmy w salve w łodzi


Tez mam IO , po dwóch miesiącach brania metforminy wyniki bardzo mi sie polepszyły . Zaszłam nawet niespodziewanie w ciąże ( nie trwała ona niestety zbyt długo, ale zawsze to juz jakiś znak ) spokojnie , najważniejsze , ze jesteście teraz tam gdzie byc powinniście . Całuje
 
reklama
Tez mam IO , po dwóch miesiącach brania metforminy wyniki bardzo mi sie polepszyły . Zaszłam nawet niespodziewanie w ciąże ( nie trwała ona niestety zbyt długo, ale zawsze to juz jakiś znak ) spokojnie , najważniejsze , ze jesteście teraz tam gdzie byc powinniście . Całuje
Też jestem na mecie. Mam nadzieję, że jakoś się poukłada.
Pozdrawiam Cię serdecznie:wink:
 
Do góry