reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Hess ja już przez to przeszłam wiec jak będziesz chciała coś wiedzieć to pytaj. Dobrze jest się poradzić kogoś doświadczonego w tym temacie. Ja niestety nie miałam nikogo takiego a to forum odkrylam dopiero teraz.
 
reklama
Kate. Wierz mi najada się. Tylko nam to przeszkadza że musimy tak często karmić. A na mm są przerwy 3 godzinne. Szkoda Twojego czasu na laktator. A jak dzieko się przyzwyczai do butli to będzie prychal na cyca
 
O
Ale te jajory to nam raczej z jajników biorą tak? Może przyczajka już do macicy wskoczyła stąd ten prg już był za wysoki i transfer odwołali a resztę jaworów wyciągnęli - posprzątali i git
Ja obstawiałam ( patrząc na daty prokreacji ) ze ta udana z 10 grudnia i wtedy jakis pęcherzyk pękł przed punkcja ktora była 14 i zrobił sie zarodek ktory schodził jajowodem juz do macicy ale jeszcze nie był w macicy dlstrgo grzebanie przez macice do jajnika nie zaszkodziło bo kropek szedł sobie cicho działającym jajowodem :)
 
reklama
Kate kochana piszesz o kupkach i smoczkach; ) ja już dalszy etap, szukam teraz rady co najlepsze na kaszel u 18 miesięcznego brzdaca. Zaraził się od rówieśnika,troszkę gorączkuje ale niestety wszystkie sposoby podawania syropkow nie wychodzą. Mały uparciuch; )) jutro chyba lekarz nas czeka
 
Do góry