reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Podczas stymulacji byłam u Dr Zygler. Potem raz u Wojewódzkiego i Starosławskiej. Ogólnie jest ok, ale trzeba mieć oczy dookoła głowy :). Doczekałam się 2 zarodków i ciąży z naturalsa :D
 
Dorotka do usług:-)
Emi, Dorotka no i jeszcze jedno nie kupowac smoków profilowanych jak bedziesz miała w domu małego terroryste, to lepiej miec taki co to do góry nogami tez zadziała. A nie jakies logopedyczne cudo z pięknym obrazkiem, który g... pomoże gdy dziec sie drze tyle ile fabryka dała:-p Szczególnie w nocy, gdzie szukanie po omacku jest utrudnione a co dopiero zastosowanie szybkiego wsadu doustnego:-)
GiZas u nas to z grubsza wygląda tak... Jest godzina 20.00 mały terrorysta nie chce spać, na szczęście obok dzierlatka głucha i nad nami tez sąsiadeczka niedosłyszy... Lulamy na rekach odkładamy i za 10min się budzi i od nowa.. Smoki, kolysanki, smyranki ... predzej my zasniemy!Walka trwa do g.2.00. Wtedy jak zaśnie to możesz robić wszystko nie obudzisz gadziny. Gradobicie czy trzesienie ziemii by go nie obudziło. No i tak z przerwami na jedzenie. Co 3h nawet oczu nie otworzy tylko sie drze, a że my w drugim pokoju to sie człowiek zabic może o stól, krzesło... I tak z przerwami na jedzenie, przewijanie do godziny 12.00 dziecka nie ma. A potem od nowa... Dzisiaj tresura godz.19.00 kąpiel, jadło do łóżeczka i spać - zimny chów! Bo będę go nosić do 18tki :-) jakies rady?? Ja karmie cyckiem za dnia, ogólnie przewaga jest butli z moim pokarmem, bo karmienie z 1h trwa bo królewicz mi zasypia...i już nie wiem czy sie najadł czy nie..
 
Dziewczyny, czy Was bolało.... ćmiło podbrzusze? Raz mocniej raz słabiej? W nocy mnie tak męczyło, teraz....
Cofnij sie na maj i poczytaj moje i sykatynki jęki to stwierdzisz ze na prawde masz normalna ciąże :)
Zawsze powtarzałam ze cały pierwszy trymestr wmowialm sobie ze ma bolec i cmic jsk na miesiaczke i sie martwiłam jak miałam dzien przerwy hehehe
 
Dorotka do usług:-)
Emi, Dorotka no i jeszcze jedno nie kupowac smoków profilowanych jak bedziesz miała w domu małego terroryste, to lepiej miec taki co to do góry nogami tez zadziała. A nie jakies logopedyczne cudo z pięknym obrazkiem, który g... pomoże gdy dziec sie drze tyle ile fabryka dała:-p Szczególnie w nocy, gdzie szukanie po omacku jest utrudnione a co dopiero zastosowanie szybkiego wsadu doustnego:-)
GiZas u nas to z grubsza wygląda tak... Jest godzina 20.00 mały terrorysta nie chce spać, na szczęście obok dzierlatka głucha i nad nami tez sąsiadeczka niedosłyszy... Lulamy na rekach odkładamy i za 10min się budzi i od nowa.. Smoki, kolysanki, smyranki ... predzej my zasniemy!Walka trwa do g.2.00. Wtedy jak zaśnie to możesz robić wszystko nie obudzisz gadziny. Gradobicie czy trzesienie ziemii by go nie obudziło. No i tak z przerwami na jedzenie. Co 3h nawet oczu nie otworzy tylko sie drze, a że my w drugim pokoju to sie człowiek zabic może o stól, krzesło... I tak z przerwami na jedzenie, przewijanie do godziny 12.00 dziecka nie ma. A potem od nowa... Dzisiaj tresura godz.19.00 kąpiel, jadło do łóżeczka i spać - zimny chów! Bo będę go nosić do 18tki :-) jakies rady?? Ja karmie cyckiem za dnia, ogólnie przewaga jest butli z moim pokarmem, bo karmienie z 1h trwa bo królewicz mi zasypia...i już nie wiem czy sie najadł czy nie..
Dostałam z 15 smoczków - bedzie z czego wybierac :) dobrze wiedziec
 
Hess!!!!!!!!!
Od czasu do czasu tu zaglądam chociaż ja z tych nieśmiałych i tylko podczytuje.
Kochana w tym samym czasie podchodziliśmy do ivf i Tobie tez sie udało!!!!!!!
To naprawdę cud! Czyli ty zaszłaś przed punkcją?? Jak to jest możliwe?
Ja jutro tez mam usg w tym samym czasie :-) Bedzie serducho albo dwa u Ciebie!! Jesteś ewenement i można cie dawać za przykład cudu natury!!! Gratuluje z całego serca!!!
 
Podczas stymulacji byłam u Dr Zygler. Potem raz u Wojewódzkiego i Starosławskiej. Ogólnie jest ok, ale trzeba mieć oczy dookoła głowy :). Doczekałam się 2 zarodków i ciąży z naturalsa :D


Mnie tez prowadziła dr Zygler podczas stymulacji.Mi się tam podobało.Nie ma to jak pozytywny test:-) gratulacje.
 
reklama
Aniolkowa.mama - no to na Twoje relacje z usg też czekam :) Tak, wynika z tego, że musiałam zajść jakoś tuż przed punkcja. Nie wiem jak to wszystko możliwe, hehe.
 
Do góry