reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

MagdaM33 - tak mi przykro :(

Moniusia - teraz to każdy ma niedobór Wit D3 lub jest przy dolnej granicy.Brak słońca, taki mamy klimat ;) Bierz przynajmniej 2000 jedn. I trzymam kciuki za powodzenie.
 
reklama
Moniusia - teraz to każdy ma niedobór Wit D3 lub jest przy dolnej granicy.Brak słońca, taki mamy klimat ;) Bierz przynajmniej 2000 jedn. I trzymam kciuki za powodzenie.

No właśnie, więc dlatego się zaopatrzyłam. Kolejna stówka mówię o nie, a i tak każdy ma prawie niedobór :)

najki, biedny Twój chłop jeśli Ty viagrę łykasz ;D
 
Madzia no i bardzo mi przykro, że się nie udało :( trzymaj się mocno.
Ważne, że masz po kogo wracać. Dużo sił Ci życzę.

Monia ja też łykam od kilku dni wit D3 2000 jednostek. O dziwo nikt w Invikcie nawet o niej nie wspomniał...
Przepisała mi ją endokrynolog na ostatniej wizycie. Wspomniała też, że przy staraniach jest jak najbardziej przydatna...
A jeżeli chodzi o "podejście po podejściu", to chodziło o przerwy między stymulacjami, tak? nie o crio ?

Monia pożytku z nich nie było :p ładowałam w siebie wtedy takie ilości tabsów dowcipnie, że nie było mowy o przyjemnościach :(
 
ja tylko na chwilkę. u mnie niestety kolejna porażka. ciąża biochemiczna. także dziś się upiję, otrząsnę i rozpoczynam przygotowania do crio.

czy jest wśród Was osoba, która miała słabe endo i poradziła sobie z tym? ja miałam 7mm w dt, później wzrosło do 14mm, a następnie spadło do 8mm, a dziś ledwo ponad 5 mm.
Madziu kochana bardzo mi przykro wierzyłam że wszystko będzie dobrze a jednak...ważne że się nie poddajesz i idziesz dalej trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki
 
Monia ja też łykam od kilku dni wit D3 2000 jednostek. O dziwo nikt w Invikcie nawet o niej nie wspomniał...
Przepisała mi ją endokrynolog na ostatniej wizycie. Wspomniała też, że przy staraniach jest jak najbardziej przydatna...
A jeżeli chodzi o "podejście po podejściu", to chodziło o przerwy między stymulacjami, tak? nie o crio ?

O widzisz, no jak czytam na stronie tej kliniki to gdzie się wybieram: http://www.artvimed.pl
To oni piszą właśnie, że tym leczą witaminą d i dhea no i też dobierają odpowiedni protokół.
Jeśli chodzi o poor responders czyli mnie;p
Ale ogólnie piszą w necie o tym, że wit. D wpływa na jakość komórek przy ivf.

Tak, przerwy między stymulacjami. Miałam transfer tych dwóch, beta była zrobiona,wiadomo wynik zero i rozmowa z dr K .- zapytałam się co teraz jakbym chciała znów próbować, a ona no to wyślę receptę i znowu tabletki. I tyle..

A i na tej stronie czytałam, że musi być przerwa i w tej klinice nam mówią i w ogóle wszędzie tak jest napisane.. Bądź co bądź omijając kwestię mojej słabej odpowiedzi na stymulację - to jednak za pierwszym razem miałam 2 ładne komórki z tego 2 zarodki, a z drugiej tylko jedną nadającą się komórkę mimo większej ich ilości..
 
Monia Invikta coraz bardziej mnie wkurza i zawodzi :-/

anika to już!? jutrooo? 24magda09 Ty też?
nie jestem do końca na czasie..
 
reklama
Monia Invikta coraz bardziej mnie wkurza i zawodzi :-/

anika to już!? jutrooo? 24magda09 Ty też?
nie jestem do końca na czasie..

Mnie też, nie wiem dlaczego nikt się nie skupił po pierwszym podejściu nikt nic nie szukał tylko od razu na taśmę dalej, tylko większe dawki.. Oni bardziej się skupiają na czynniku męskim, a reszty jakby nie uwzględniali..
 
Do góry