reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

GizaS super wiedzieć, że u Ciebie wszystko pięknie się układa :) uściski dla Ciebie i Igorka :)
Dziękuję za pamięć i kciuki :tak:;-) ;)

Monia zaciskam &&& za kolejne podejście, za Kraków i nową szansę :* :blink:

kachna jak się czujecie? :)

Emi
...jesteś tu? :-> teraz będzie jak z kate :D pół dnia ciszy i od razu myśl, czy przypadkiem już na porodówkę nie gnasz :oo::biggrin2:

Dziewczyny które miały histeroskopię - pytanko czy coś u Was znaleźli? jak się usuwa zrosty? czy cykl po histero już podchodziłyście do crio?
Będę wdzięczna za info bo zbieram siły i wracam do walki ;)

Miłego weekendu :-)
 
reklama
Najki zrosty i polipy usuwali mi od razu przy histeroskopi. Czy bedziesz musiała zaczekać to pewnie bedzie zależało od ilości ja mialam sporo to musiało sie zagoic chyba 2 cykle musialam od czekać juz nie pamiętam dokładnie.
 
Najki ja miałam histero za każdym razem z laparoskopia akurat wewnątrz macicy u mnie było ok w reszcie encometrioza narobila bałaganu.
Trzymam kciuki za Ciebie. Musi się udać.
 
@zanneta Tak, jak Jeera przypomniała, na oczyszczenie genialna jest Ashwaganda. W sklepach zielarskich albo ze zdrową żywnością dostaniesz. Możesz też przez net. Jedna pastylka dziennie i trzeba odstawić dzień przed stymulacją lub przed I dniem cyklu, w którym masz mieć transfer. Jeśli jesteś ponad miesiąc przed kolejną próbą, możesz brać nawet dwie tabletki. Fantastycznie to oczyszcza z hormonów syntetycznych i dobrze robi na samopoczucie. A nawet bardzo dobrze, bo bezpośrednio działa na układ serotoninergiczny. Czyli antydepresant jak ta lala. I nie uzależnia... jakby co;)

Dziewczyny, będę po 15stym w PL i mam opakowanie Lutinusa na zbyciu. Jeśli któraś reflektuje, niech pisze na priv.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny które miały histeroskopię - pytanko czy coś u Was znaleźli? jak się usuwa zrosty? czy cykl po histero już podchodziłyście do crio?
Będę wdzięczna za info bo zbieram siły i wracam do walki ;)

Miłego weekendu :-)

ja miałam histero, u mnie nic nie znaleźli jeden cykl przerwy i pełna procedura ivf.

a luteina to nie tylko przed crio. ja przed transferem świeżaczków też brałam
 
GizaS dzięki za pamięć. Twoja historia mnie podbudowuje. Pozdrowionka dla Twojego Szczęścia.
 

Załączniki

  • upload_2016-1-9_12-50-29.png
    upload_2016-1-9_12-50-29.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 73
  • upload_2016-1-9_12-50-29.png
    upload_2016-1-9_12-50-29.png
    124 bajtów · Wyświetleń: 58
Magda oczywiście masz rację z tą luteina. Tylko na sztucznym cyklu przed crio to już konieczność. A przy naturalnych niektore dziewczby braly prg dopiero po transferze
 
reklama
Do góry