reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Księga kondolencyjna Kasi (Skrzat910) [*]

reklama
Jak dobrze, że byłaś, że jesteś Mamą Anielki, że byłaś szczęśliwa, że miałaś cudowną rodzinę...Ktoś u góry potrzebował Ciebie bardziej niż my tu na Ziemi, wciąż to pytanie "dlaczego!???" Nie poznamy tutaj odpowiedzi. Spoczywaj w pokoju Kasiu
[*]

Wyrazy współczucia dla pogrążonej w żałobie rodziny...jestem przekonana, że wszyscy kiedyś spotkamy się w dobrym świecie...
 
Straszna tragedia ....
ja w takich chwilach,kiedy dowiaduję się o śmierci młodej osoby,myślę,że to maleństwo nauczy się żyć bez mamy,mąż pewnie kiedyś ułoży sobie życie...a ona nie zobaczy już nic,nie poczuje,nie uśmiechnie się,nie przytuli,przytulona nie będzie....Jeśli tak jest jak piszecie ze"tam u góry potrzebowali jej bardziej" ... no to ja tego nie rozumię:-( :-:)-(

Kasiu nie znałam cię i załuję bardzo bo z wpisów wiem ze byłaś bardzo wartościową osobą ,spoczywaj w pokoju [***] [***] [***]
 
reklama
Do góry