reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Księga gratulacyjna :)

Ja jeszcze nie doczytałam co i jak ale widzę, że jest czego gratulować ! Anielko gratuluję i zazdroszczę, że masz już chłopaków przy sobie
 
reklama
No to ładnie:szok: wchodzę i co widze:-) slodkich chlopakow Anielki! Ledwo odnalazlam bo musialam sporo cofnac watek gl.
Serdeczne gratulacje Anielka! Niech chlopaki zdrowo rosną!
 
Madison moje gratulacje super mamo. Nie miej do siebie pretensji że zabrakło ci tych dwóch tygodni
Najważniejsze że dziewczynki są zdrowe i duże. Bardzo się cieszę i jeszcze raz gratuluję.
 
Madison trzymaj sie dzielnie. Jestes silna, a Twoje córcie dadzą sobie radę. Maja dobra wagę. Ściskam strasznie mocno. Jak odzyskasz siły dawaj znać. Zobaczysz zły czas szybko minie i już niedługo będziesz z dziewczynkami w domku.
 
reklama
Do góry