reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książki, e-booki, poradniki.

Cześć!
Ja mam tę książkę w wersji elektronicznej. Jeśli chcesz to podaj mi adres na jaki Ci przesłać.
Mogę Ci też powiedzieć, że kilka koleżanek stosowało się do rad, które w niej są i pomogło :-)
Oczywiście trzeba dużo cierpliwości i nie wolno rezygnować. Na pewno troszke to potrwa, ale warto :-)

Pozdrawiam
Asia i Natalka (13.02.04)
..hej,bardzo pilnie potrzebuje ksiazke uspij wreszcie w wersji elektroniczej, czy moglabym prosic kogos kto ja posiada o jej przeslanie mi na moj adres meilowy: awf_niunia@op.pl, mam problem z moja dzidzia, syn tylko i wylacznie zasypia przy piersi , musze dzialac juz dzis,zeby nie miec wiekszych problemow w przyszlosci. Z gory dziekuje!!!
 
reklama
..hej,bardzo pilnie potrzebuje ksiazke uspij wreszcie w wersji elektroniczej, czy moglabym prosic kogos kto ja posiada o jej przeslanie mi na moj adres meilowy: awf_niunia@op.pl, mam problem z moja dzidzia, syn tylko i wylacznie zasypia przy piersi , musze dzialac juz dzis,zeby nie miec wiekszych problemow w przyszlosci. Z gory dziekuje
 
Również mam wielką prośbę o przesłanie elektronicznej wersji tej książki Wierzę że niektóre mamy jeszcze ją posiadają Z góry bardzo dziękujemy Kasia i Zuzia
kati185@wp.pl
gg9554796
 
Czy ktoś ma tą ksiązkę "jak mówić żeby dzieci nas słuchały" w wersji elektronicznej całość? Trafiłam na jej fragment i spodobała mi się, chciałabym ja całą przeczytać.
Mógłby mi ktoś ja podesłać?
 
Cecylia: mam Jezyk dwulatka w pdfie. Napisz mi na priva swoj adres, to Ci podesle:) Sama juz kilkakrotnie zabieralam sie za przeczytanie tej ksiazki, ale poki co jestem wciaz na samym poczatku.
 
język dwulatka mam chodzi mi o książkę "jak mówić żeby dzieci nas słuchały, jak słuchac żeby dzieci do nas mówiły".
 
Witajcie,
mam problem i może tu znajdę pomoc. Może któraś z was ma podobne doświadczenia i będzie mogła mi coś doradzić. Mój prawie dwulatek - Konrad od pewnego momentu (jakieś pół roku) odrzucił smoka - uspakajacza i upodobał sobie kciuk :-(. Kciuk nie wygląda juz najlepiej (pomarszczona skórka), obawiam się, że zacznie się łuszczyć i nie daj boże zrobi się otrawarta ran. Co robić? Macie jakieś pomysły, żeby przestał ssać kciuk? Proszę o pomoc.
 
reklama
kerna,sprobuj moze zrobic kanapke i np.zrob z serka oczka,z wyciskanego serka buzke czy nosek,z salatki jakas fryzurke.Tak zeby kapka wygladala jak jakas postac.Mozesz z chlebka wyciac jakies ksztalty,dzieci lubia takie rzeczy.Albo na talerzyku poukladaj to co chcesz zeby dziecko zjadlo a na drugim chlebek posmarowany maselkiem,moze pozwol mu zeby sam sobie nalozyl co tylko chce na ta kanapeczke i Ty to samo zrob i jedz ze swoim dzieckiem,to tez jest sposob na zachecenie dziecka do jedzonka :)
Pola,w zadnym wypadku nie wracaj do smoczka.Jak juz oduczylas dziecko od smoka,to po co wracac do tego??Pozatym,jak pojdzie do przedszkola,to tam wiele dzieci ssie jeszcze smoka i jedno drugiemu moze zabierac,a to nie jest za higieniczne.
Kaszalocik,slyszlalam jak jakas mama obwinela kciuka swojego dziecka bandazem,bo tez zaczelo ssac i podobno pomoglo,wiec moze tez sprobuj.
Pozdrawiam!
 
Do góry