reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Książki, e-booki, poradniki.

Moja córcia od 20 sierpnia ma katar, to juz 3 miesiąc leci jak nie było dnia bez kataru. katar zmiania sie raz wodnisty raz gesty zolty zielony.. i tak w kolko. od 10 wrzesnia (gdy tylko moze) uczeszcza do zlobka, bardzo chcetnie tam idzie. jednak 2 tyg temu przechodzila zapalenie zatok sitowych i uszu. jak skutecznie wyleczyc 2latke z kataru?????????????
warto przebadać pod kontem alergii
 
reklama
ja bym z chęcią poczytała jak poskromić rocznego teroryste :) tupanie bicie i rzucanie sie na podloge - niestety
 
jak poskromic rocznego terrorystę? Daję dobrą rade IGNORANCJA, IGNORANCJA I JESZCZE RAZ IGNORACJA! Mój synek ma dzis juz ponad 3 lata ale tez miał ten sam problem jak był młodszy i zapewniam dziewczynyze zadne tłumaczenia w momencie napadu złości nie pomoga, takze duzo duzo cierpliwosci potrzeba, ignorowac zachowanie, niech dziecko widzi ze nie zwraca na siebie w ten sposób uwagi i samo przestanie, albo po prostu z tego sie wyrasta. tez przez to przechodziłam i teraz jest juz ok:-)
 
Nasz synek też jakiś czas temu prubował bić i gryżć- ale poskutkowało jak mowiliśmy do niego ,że nas to boli, mamusi jest smutno, nie wolno robić krzywdy bo mamusia cię kocha mocno - jesteś ślicznym i grzecznym chłopcem choć przytul mamusie daj buziaczka na zgodę - przeprosiny. Poza tym strasznie często mowię do synka ,że go bardzo kocham i sama pytam jak mocno kocha mamusie , a on choć nie umie powiedzieć zawsze biegnie i przytula mocno to samo jesli chodzi o tatę - i jak przytula mowię mu że teżgo mocno kocham - nie ma rodzeństwa jeszcze ale w stosunku do innych dzieci nie jest agresywny, zdarzało sie ,żę popchnoł kogoś i wtedy zawsze reagowałam - tłumaczyłam ,ze to nie jest miłe i prosiłam zeby przytulił kolegę na zgodę teraz sie to nie zdaza często - choć zaczoł sie problem z niepodzielnością- to moje zabawki !!! Jesli macie sposób na poradzenie sobie z tym problemem czekam na wasze rady pozdrawiam
 
reklama
Do góry