reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak w ciaży

Cześć! Jestem w 7 tygodniu ciaży, po 6 wcześniejszych stratach. Od początku walczę z krwiakiem i mam plamienia. Głównie są po nocy. W zaleceniach mam leżenie. Czy któraś z Was tez to przechodziła? Jak długo to plamienie trwało? Czy było tylko brązowe czy miało tez różne kolory? Jakie miałyście zalecenia?
W 6+2 zalałam się żywą krwią i myślałam, że poroniłam. Okazało się, że to krwiak. Odstawiono mi acard. Jeszcze trochę plamiłam ok 2 tygodnie. Dr nie kazał leżeć ale miałam nie wysilać się bardzo i tyle. Córa ma 5 miesięcy.
 
reklama
Do góry