reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krwiak, krwawienie, badania prenatalne

Co u Was słychać? 🤗
Hej, dopiero weszłam na forum po dłuższym czasie, u mnie właściwie bez zmian,mam krwiaka który się nie wchłania ani nie opróżnia, tzn plamie czasem mocniej czasem słabiej, ale na wizycie krwiak jest ciągle taki sam oststnio miał 6cm× 2.5 cm. Następna wizytę mam za 1.5 tygodnia, ale wątpię żeby się coś zmieniło. Zaczynam się oswajać z myślą, że zostanie ze mną do rozwiązania. A jak u Ciebie ? Jakieś zmiany ? Buziaki
 
reklama
Hej, dopiero weszłam na forum po dłuższym czasie, u mnie właściwie bez zmian,mam krwiaka który się nie wchłania ani nie opróżnia, tzn plamie czasem mocniej czasem słabiej, ale na wizycie krwiak jest ciągle taki sam oststnio miał 6cm× 2.5 cm. Następna wizytę mam za 1.5 tygodnia, ale wątpię żeby się coś zmieniło. Zaczynam się oswajać z myślą, że zostanie ze mną do rozwiązania. A jak u Ciebie ? Jakieś zmiany ? Buziaki
Hej! U mnie został ten jeden krwiak, na ostatniej wizycie miał około 3 cm na 0,8 cm i lekarz powiedział, że tak bardzo nie zagraża, jak to ujął "odchodzi w zapomnienie". Plamień już nie mam od dłuższego czasu, ale za to łożysko tworzy się nisko i liczę mocno na to, że się podniesie ✊ w czwartek idę na to usg połówkowe to może dowiem się coś więcej.
Myślę, że tak jak piszesz krwiaki zostaną do rozwiązania ☺️ ważne żeby z dzieciaczkami było okej ☺️
 
Hej! U mnie został ten jeden krwiak, na ostatniej wizycie miał około 3 cm na 0,8 cm i lekarz powiedział, że tak bardzo nie zagraża, jak to ujął "odchodzi w zapomnienie". Plamień już nie mam od dłuższego czasu, ale za to łożysko tworzy się nisko i liczę mocno na to, że się podniesie ✊ w czwartek idę na to usg połówkowe to może dowiem się coś więcej.
Myślę, że tak jak piszesz krwiaki zostaną do rozwiązania ☺️ ważne żeby z dzieciaczkami było okej ☺️
U mnie na prenatalnych wyszło USG nisko ale się podniosło teraz jest na przedniej ścianie, więc u Ciebie też się pewnie podniesie, u mnie do połówkowych jeszcze troszkę teraz jestem w 18 tygodniu a Ty? ☺️ No ja mam czasem takie dni, że nie mam w ogóle plamień a czasem takie że plamie cały dzień, zależy od dnia, ale ja mam dużego krwiaka, za tydzień mam wizytę to zobaczę co tam u mojej niuni słychać. Mój krwiak zlokalizowany jest przy ujściu szyjki więc lekarz mówi że mimo wielkości niby nie zagraża, ale zawsze lepiej dmuchać na zimne.
 
Też mam na przedniej ścianie, ale czy wyżej to się okaże 🤗 ja teraz jestem w 18+3. Dodatkowo dzidzia na każdym usg o tydzień większa. Tam gdzie robię USG prenatalne, drugie czyli to połówkowe jest między 18 a 22 tygodniem ☺️
Mam nadzieję, że finalnie pożegnamy te krwiaki :-)
 

Podobne tematy

Odpowiedzi
38
Wyświetleń
24 tys
Mama Aniołeczka Natalki
M
Do góry