reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krwawienie krwiak w ciąży , 11 tydzien

Też mam lęk przed pójściem do Łazienki😞 najbardziej zauważyłam że jest rano jak wstaje po nocy albo właśnie wieczorem.Nie wiem sama już co robić lekarz mówi że do tygodnia powinno to jeszcze trwać nie dam rady z każdym plamiwnjen jechać na usg bo chyba by mnie wyśmiali. :/ Też macie takie bóle brzucha w jedenastym tygodniu ja już po prostu chyba wszystko sobie wkręcam
 
reklama
Ja już sama nie wiem jak jest głównie jest brązowa ale czasami jest taka pomieszana z taką ciemną krwią to jest po prostu nie wiem czyż w sensie kaleczy co w poniedziałek zaczynamy dwunasty tydzień…
To ja mam teraz tak samo co kilka dni. Tak oczyszczał mi się ten drugi krwiak, którego już nie widać na USG. Moja gin uspokajała, że takie plamienia są akceptowalne, dopóki nie są to obfite krwawienia żywą czerwoną krwią ☺️

Co do boli brzucha - miałam długo takie pobolewanie trochę jakby okresowe. Ale po sytuacji z krwiakami zauważyłam że jak zajmę czymś myśli to brzuch nie boli, jak myślę tylko o tym to nagle boli. To pewnie psychika też nam mocno działa.
Teraz jestem w 15 tc i co jakiś czas czuję kłucie, raz w jajnikach, raz na środku na spojeniu łonowym i też zastanawiam się czy to normalne...
 
Ja już mam nawet problemy z rozróżnieniem tej krwi czasami jest pomieszana ciemna Ze zwykła… wydaje mi się ze psychika tutaj bardzo dużo robi…
 
To ja mam teraz tak samo co kilka dni. Tak oczyszczał mi się ten drugi krwiak, którego już nie widać na USG. Moja gin uspokajała, że takie plamienia są akceptowalne, dopóki nie są to obfite krwawienia żywą czerwoną krwią ☺️

Co do boli brzucha - miałam długo takie pobolewanie trochę jakby okresowe. Ale po sytuacji z krwiakami zauważyłam że jak zajmę czymś myśli to brzuch nie boli, jak myślę tylko o tym to nagle boli. To pewnie psychika też nam mocno działa.
Teraz jestem w 15 tc i co jakiś czas czuję kłucie, raz w jajnikach, raz na środku na spojeniu łonowym i też zastanawiam się czy to normalne...
To normalne w 15 tyg, macica się powiększa to dlatego. Tez mam takie kłucia w dole
 
reklama
Do góry