reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krótka kość udowa

Marusia621

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
24 Listopad 2019
Postów
44
Witam jestem w 30 tygodniu ciąży badania prenatalne ok połókowe też ok,a na USG wyszło że kość udowa jest o3tygodnie za krótka bardzo się martwię co robić proszę o pomoc
 
reklama
Rozwiązanie
Dziękuję za odpowiedź ! Dodam że bardzo długo starałam się z mężem o dziecko (5lat starań ,3 poronienia) dlatego może tak panikuję !
Pewnie dlatego[emoji6] nie dziwię ci się ...
Na bank będzie wszystko ok.
Pierwszy syn miał np non stop za krótka kość udowa i za mały brzuszek. Teraz ma 9 lat i chłop jak dąb [emoji28]
a czy miała pani takie wyniki w 30 tygodniu ciąży
BPD7,78-31w2d. HC-29 -32w2d. AC-26,59-30w5d. FL-5,12-27w3d. HL-4,61 27w1d waga to 1466g.co o tym myśleć zamiast się cieszyć córeczką to sobie nabieram do główy że córka urodzi się chora
W 30 tc FL było tylko o 3 mm dłuższe i od razu informacja, że odpowiada 29tc 3d (reszta wymiarów na 32tc). A na połówkowym z kolei FL było tak jakby najdłuższe (wyprzedzało pozostałe wymiary o 2-3 tygodnie). Myśle, że trzeba zaufać lekarzowi. Jeśli on widział by jakaś nieprawidłowość to na pewno by o tym powiedział.
 
Ostatnia edycja:
reklama
W 30 tc FL było tylko o 3 mm dłuższe i od razu informacja, że odpowiada 29tc 3d (reszta wymiarów na 32tc). A na połówkowym z kolei FL było tak jakby najdłuższe (wyprzedzało pozostałe wymiary o 2-3 tygodnie). Myśle, że trzeba zaufać lekarzowi. Jeśli on widział by jakaś nieprawidłowość to na pewno by o tym powiedział.
 
Ale dziecko chyba krótkie się nie urodziło
Spokojnie. Dziecko będzie zdrowe[emoji6] może być tak że nóżki urosną do porodu więc naprawdę się nie martw. Dziecko nie rośnie proporcjonalnie. Raz rośnie główka, raz nóżka, raz brzuszek itp
Do 3 tyg wachan nie ma się co martwić, w nawet do 4.
U mnie np pomiary odwodu główki się wąchały o 2-3 tyg do tyłu.
Mały urodził się zdrowy i z normalną główka[emoji6]
 
Spokojnie. Dziecko będzie zdrowe[emoji6] może być tak że nóżki urosną do porodu więc naprawdę się nie martw. Dziecko nie rośnie proporcjonalnie. Raz rośnie główka, raz nóżka, raz brzuszek itp
Do 3 tyg wachan nie ma się co martwić, w nawet do 4.
U mnie np pomiary odwodu główki się wąchały o 2-3 tyg do tyłu.
Mały urodził się zdrowy i z normalną główka[emoji6]
Dziękuję za odpowiedź ! Dodam że bardzo długo starałam się z mężem o dziecko (5lat starań ,3 poronienia) dlatego może tak panikuję !
 
Dziękuję za odpowiedź ! Dodam że bardzo długo starałam się z mężem o dziecko (5lat starań ,3 poronienia) dlatego może tak panikuję !
Pewnie dlatego[emoji6] nie dziwię ci się ...
Na bank będzie wszystko ok.
Pierwszy syn miał np non stop za krótka kość udowa i za mały brzuszek. Teraz ma 9 lat i chłop jak dąb [emoji28]
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry