reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku... czyli postępy

Eh Meggi moja córka nie ma 5 lat i mam nadzieje że jak będzie tyle miała to będzie spała. Puki co to w swoim życiu przespała może z 10 całych nocy:-( Nie krzyczy w nocy, nawet stara sie mnie nie budzić bo wie że będę wkurzona, ale i tak się budzę. Wieczorem zawsze ma naszykowane dwa banany i butelke wody mineralnej i ona wstaje kilka razy i wcina. Albo idzie zrobić siusiu. Chciałam ją tego oduczyć, ale po kilku nocach dałam sobie spokój. Nawet jak zje sporą kolacje to i tak się budzi. jest bardzo żywym dzieckiem i kiedyś pediatra powiedziała ze to przez to, przeżywa w nocy cały dzień i się budzi, czasami się martwie czy nie jest troche nadpobudliwa ale raczej nie. Ola od urodzenia miała problemy ze spaniem i bardzo mało spała. Ale pomału noce są coraz spokojniejsze. Kiedyś próbowałam metod supernian ale chyba brak mi cierpliwości i sił:sick:
i dlatego codziennie dziekuje życiu za to że Konrad jest inny:happy:
 
reklama
Kasia Lucyann ma racje
Patija ty szczesciaro...tez tak chce. moja Lila to raz spi po 8h w nocy /wtedy cycki pekaja w szwach/a innym razem np dzis co 2,3 pobódka...i jak tu nadazyc...
Ewa no Tobie kobito to znowu wspólczuje.Lilka w dzien spi po pół godziny lub max godzine i to mnie wkurza, bo nie zdazam nic zrobic a ta juz sie drze i domaga sie noszenia i pokazywania domu...
a na brzuchu to lezy moze z pół minuty, steka przy tym jakby sie strasznie meczyla...a potem wrzask...ach ten mój Kurczaczek:confused:
 
heh mój Maks to pobił rekord w spaniu dzisiaj bo....jak zasnoł o 22 to musiałam go OBUDZIC O 8 RANO na butelkę:-D . wtrąbił cosik koło 200 ml. taki głodny borok był:-D .potem lekarstwa na szybko bo zaś mu sie oczka przewracały. mój mały niedźwiadek kochany
 
patija to samo bylo z moja cora zawsze wstawala w nocy dopiero od niedawna spi jako tako w nocy ale tez czasem potrafi sie obudzic :dry: a maly spi w nocy nawet do tego stopnia ze przesypia pory karmienia ale zasypia o 1-2 w nocy a w dzien praktycznie wogole:szok: takze jestem padnieta ratuje tylko suszarka albo bujanie w foteliku :-p kasia u mnie to standard ze maly przesypia pory karmienia ale ja go nie budze wychodze z wniosku ze jak zglodnieje to sie obudzi :-) wiec rano je gdzies ok 120ml :-) zmienilam mleko i teraz na raz potrafi zjesc ponad 120 gdzie wczesniej na raz szlo jak sie udalo 60 ciesze sie bardzo ze w koncu wiecej je:tak:
 
musze sie pochwalic- wczoraj tj 1 lutego ok godz 16tej Sara wykonała SWÓJ 1 SAMODZIELNY OBRÓT Z PLECÓW NA BRZUCH...ha:tak: :tak: :tak: poczym po chwili powtórzyła to raz jeszcze...mama taaaka dumna:-)
 
no to tak właśnie czytam i myślę...ale dzielny maluszek. ale z brzuszka na plecki to też nie lada wyczyn...gratuluję
 
Gratulacje!!! Zdolna ta twoja sarenka :tak:

Moja mala odmawia jakichkolwiek ćwiczeń fizycznych ;-) Nie podnosi glówki (mam nadzieje, ze po rehabilitacji w koncu coś się ruszy) ale poza tym :szok:
Ona mnie na śmierć zagada!!! W dzień spi pol godzinki a tak na okrąglo gada i gada, az krzyczy jak się od niej odwracam. Dzisiaj ledwo zyję. Bite 5 godzin zabawy bez przerwy :baffled:

A co do spania to już od dawna przesypia cale noce (na moje szczęście), ok 6 rano pobudka na jedzonko i dalej w spanie :-D
 
nineczka u mnie to samo:-D . i z gadaniem, i ze spaniem. jedyna różnica taka, że mój i w dzień se lubi pospać. z ćwiczeniami to dam mu spokój do jutra bo jeszcze słaby jest po chorobie. ale to gadanie to mnie czasem dobija:tak: . juz sie wycwaniłam i wieszam małemu kolorowe słoneczko nad łóżkiem to se do niego gada a jak się zmęczy to zasypia. ja tv oglądam;-) . i mama zadowolona i synek:-D .
 
reklama
:-) fajnie ze Sarenka taka zdolna :-)
Moj Kubus sporo spi... albo czas mi tak szybko leci ;-)
Cwiczenia na brzuszku go szybko mecza i zaraz kopie nogami i macha rekami w rozne strony a to dla mnei znak ze "mama ja juz nie chce" ;-)
Moj Kubus tyle nie gada...a gadal juz sporo a teraz nie gada...hmmmm
 
Do góry