reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku... czyli postępy

reklama
Sie ma Anii, nie wiem, czy dobrze "załapałam", bo przeglądałam forum na szybko. Jesteś już po chrzcinach? Czy odbędą się dopiero w przyszłą niedzielę?Jak po to ślij zdjęcia i pisz jak się udało, a jak przed to życzę udanej uroczystości i przyjęcia:-)
 
Pola rozochocila sie Majeczka:-)Gratulacje:-)
Anii ja odtanczylam taniec slonca-pogoda byc musi:-)



 
Witam wszystkie Mamusie!

Moj Kubuniek urodzil sie 4 tygodnie wczesniej, chociaz z masa urodzeniowa 3300. Pomimo to mam wrazenie ze rozwija sie fizycznie troszke wolniej. Boje sie bardzo o niego czy aby na pewno wszystko jest w porzadku.
Kubusiek nie raczkuje ale pelza po calym mieszkaniu od ponad 3 tygodni - radzi sobie naprawde bardzo dobrze i wydaje sie byc bardzo silny.
Siedziec - nie siedzi - niestety. Oparty o cos owszem ale sam nie. Ostatnio zauwazylam ze probuje siadac z pozycji na raczka - jedna nozke przesuwa do przodu ( z druga nie wie co zrobic i pozostaje w tyle :) ) i "siedzi" w pozycji pochylej. Co prawda rehabilitant powiedzil ze nasza Kuba siadzie w wielku 8 lub 9 miesiecy.- ale wiadomo rodzic zawsze sie martwi, tym bardziej ze Wasze maluchy maja spore osiagniecia na swoim koncie.
Na nozkach stoi ale kroczkow zadnych nie robi. Przedwczoraj wyszedl mu dopiero pierwszy zabek.
Mamuski prosze - rozwiejcie moje niepewnosci i obawy.
Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.
Marta
 
Gratulacje dla Waszych pociech!:-D Magdusia podpatrzyła, że Adrianek patrzy na dobranocki i ogląda razem z nim!:happy2: Jej ulubiona właśnie leci "Małgosia i buciki" mała siedzi na dywanie piszczy, robi papa do telewizora i gada na całego. Hehe!
 
marta123p nie wszystkie listopadowe dzieciaczki maja takie duze osiagniecia.Moja Julka nie raczkuje tylko pelza.Od niedawna siedzi sama.Tez sie ostatnio tym martwilam ale listopadoweczki mnie uspokoily.Kazde dziecko ma swoj wlasny etap rozwoju. Wczesniaki pewne umiejetnosci nabywaja pozniej, choc nie zawsze jest to regula:tak: Spokojnie bo wszystko jest ok:tak:
 
Wow Pola! Twoja Majka to dopiero postepy robi...nasz Kuba tez kilka z Twojej listy potrafi...
Ostatnio nauczyl sie ladnie siadac ze stania w kojcu albo lozeczku :-) Chwala temu co kojce wymyslil bo bez tego to normalnie nic bym nie zrobila w domu....wszystkie szafki i szufladki sa jego! ;-) Stoi juz ladnei trzymajac sie jedna reka szczebelkow albo co tam ma pod reka ;-) Ostatnio omalo nie porozbilal naczyn bo tak sie zajal pomaganiem mi w pakowaniu zmywarki ;-) tak starsznie glosno piszczy jak cos chce ze normalnie niedlugo ogluchne ;-)

Jutro bedziemy caly dzien sami....Piotrek ucieka od nas ;-)
 
reklama
Megusek-gratulacje dla dzielnego Przystojniaka.
A Majka jest coraz bardziej ciekawska i zaczęła zaglądać pod łóżka (kładzie głowę na ziemi płasko, wypina pupę i zagląda pod-wygląda prześmiesznie:-D).
Wczoraj udało jej się dwukrotnie stać bez pomocy po 5-6 sekund. Mama poinformowała mnie, że ja zaczęłam chodzić w wieku 9 m-cy, więc pewnie lada-chwila..:szok:
 
Do góry