reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krok po kroczku, czyli postępy naszych Maluszków

Evelajna jeszcze za wcześnie na określenie czy będzie koślawość czy szpotawość.
Zanim dziecko nie zacznie pewnie chodzić - poczekajmy do 2 latek.
Poza tym stopa nie jest jeszcze wyżłobiona bo dziecko nie obciąża całym ciałkiem.
A tak na zaś wszystko będzie dobrze - dużo ćwiczeń z piłeczkami, kocykami, dużo chodzenia na trawie, piasku - boso i będzie dobrze.
 
reklama
Molu uwazam uwazam :tak:A stopki to czasem tylko krzywi ale zadko ;-)

Jak juz nie moge z nia wytrzymac bo np non stop krzyczy to ja stawiam na nozki bo ona wtedy grzeczna ale nie robie tego czesto:tak:
 
Moli cały czas się zastanawiam co robię nie tak, że ona taka jest opóźniona.... :-(
Może jakoś niewłasciwie ją nosiłam, albo za dużo leżała?
No juz sama nie wiem.
Z czego to może wynikać?
Czy może to być jakieś poważne upośledzenie?
Że np. nigdy nie będzie w pełni sprawna?

Chyba się zaczynam niepotrzebnie nakręcać :-:)-:)-(
 
Moli cały czas się zastanawiam co robię nie tak, że ona taka jest opóźniona.... :-(
Może jakoś niewłasciwie ją nosiłam, albo za dużo leżała?
No juz sama nie wiem.
Z czego to może wynikać?
Czy może to być jakieś poważne upośledzenie?
Że np. nigdy nie będzie w pełni sprawna?

Chyba się zaczynam niepotrzebnie nakręcać :-:)-:)-(
Co ty gadasz kochana. Ja to może i nie jestem dr Moli ale od razu wiem ze głupoty gadasz (żarcik)
Ale tak na poważnie. Nie nakręcaj sie. Wszystko jest napewno ok. Poczekaj jeszcze kilka dni i we wtorek sama sie przekonasz. NIE WOLNO CI TAK MYŚLEĆ NIGDY
Twoja niunia jest śliczna, zdrowa i napewno sie super rozwija tylko w swoim tempie. Przeklinam tą lekarz co ci w głowie takie wątpliwości zasiała.
 
Evelajna jeszcze za wcześnie na określenie czy będzie koślawość czy szpotawość.
Zanim dziecko nie zacznie pewnie chodzić - poczekajmy do 2 latek.
Poza tym stopa nie jest jeszcze wyżłobiona bo dziecko nie obciąża całym ciałkiem.
A tak na zaś wszystko będzie dobrze - dużo ćwiczeń z piłeczkami, kocykami, dużo chodzenia na trawie, piasku - boso i będzie dobrze.

DR Magdziunia ma rację i w pełni się zgadzam:tak:;-)

Moli cały czas się zastanawiam co robię nie tak, że ona taka jest opóźniona.... :-(
Może jakoś niewłasciwie ją nosiłam, albo za dużo leżała?
No juz sama nie wiem.
Z czego to może wynikać?
Czy może to być jakieś poważne upośledzenie?
Że np. nigdy nie będzie w pełni sprawna?

Chyba się zaczynam niepotrzebnie nakręcać :-:)-:)-(

wszystko ok i nie gadaj takich głupot,ze Izunia jest tenteges:wściekła/y::wściekła/y:myślę,że powinnaś z nią jak najwięcej na podłodze bawić się,a jak bedzie płakać to poprostu połóż się koło niej i pokaż że fajnie jest się bawić na podłodze,mozesz sobie ją np. położyć na brzuchu i kulać się w stronę podłogi albo podnosić ją do góry albo położyć się obok i chować się za nią tak żeby Ciebie szukała,bedziesz ja prowaokowac do obrotów i skrętów...zobaczysz że to proste wymyślać zabawy z niunią:-) i nie martw się:-)wszystko jest ok tylko Izunia musi dostac bodźca i bedzie ok

Co ty gadasz kochana. Ja to może i nie jestem dr Moli ale od razu wiem ze głupoty gadasz (żarcik)
Ale tak na poważnie. Nie nakręcaj sie. Wszystko jest napewno ok. Poczekaj jeszcze kilka dni i we wtorek sama sie przekonasz. NIE WOLNO CI TAK MYŚLEĆ NIGDY
Twoja niunia jest śliczna, zdrowa i napewno sie super rozwija tylko w swoim tempie. Przeklinam tą lekarz co ci w głowie takie wątpliwości zasiała.

Dr MAKS ma rację,poczekaj do wtorku Malenko i zobaczysz,że nic złego się nie dzieje,Izunia rozwija się w swoim tempie:tak:
 
MALENA DR M.MAKSA I DR MOLI maj 100 %racje NIE NAKRECAJ SIE Z IZA JEST WSIO OK i zobaczysz ze kiedys bedziesz sie z tego smiala :-)

Oliwka tez wczoraj sie obracala a dzis zapomniala jak to sie robi MASAKRA
 
MALENA głupku jeden (bo już nie wiem, jak do Ciebie mówić, żeby dotarło :)) - z Izunią wszystko ok, ale zaraz pomyślę, że z Tobą nie, skoro tak piszesz. Wszystko jest prawidłowo, sama się przekonasz po wizycie rehabilitantki.
 
Hihi u mnie to z racji zawodu :-p:tak:

Malenko mojej koleżanki córcia nie chciała się przekręcać aż do 8 m-ca a teraz takie oberki fika.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny tak czytam tylko ukratkiem bo siedze nad pracą,Moli moja Jagna tez jest straszny leniuch ona tylko potrafi sie przekrecać z pleców na brzuch(dziwne że nie odwrotnie) i widze że w nerwach podnosi tyłek jak do raczkowania poza tym nic nie umie leni sie nie ciągnie ją do siedzenia,i do przekrecania.Wszystko w swoim czasie:)
 
reklama
MALENA DR M.MAKSA I DR MOLI maj 100 %racje NIE NAKRECAJ SIE Z IZA JEST WSIO OK i zobaczysz ze kiedys bedziesz sie z tego smiala :-)

Oliwka tez wczoraj sie obracala a dzis zapomniala jak to sie robi MASAKRA

MALENA głupku jeden (bo już nie wiem, jak do Ciebie mówić, żeby dotarło :)) - z Izunią wszystko ok, ale zaraz pomyślę, że z Tobą nie, skoro tak piszesz. Wszystko jest prawidłowo, sama się przekonasz po wizycie rehabilitantki.

Może lepiej "kretynko" albo "idotko";-)
Wiem wiem!
Już mi przeszło.
Miałam jakiś kryzysik - to chyba od tego wiatru... :zawstydzona/y:

Dziękuję Dr. Moli i Dr. Maks :tak:
A dzisiaj znowu nie ma Dr. House :angry:
P....y mecz! :wściekła/y:
 
Do góry