reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kremowa kostka myjąca Dove - opinie po teście

Moja skura po pierwszy umyciu była gładka ... Po umyciu całego ciała skura było przyjemnna w dotyku . Inna mydła były nie poruwnywalne do dave ... Z robiła mały test (Codzienne myła ręce innym mydłem) zwyciężcom tego testu było mydło Dave ... Po odstawieniu mydła Dave ręce były w świetnej formie niz wcześniej .Jestem zadowolana z tego mydła :)
 
reklama
Bardzo przyjemne mydełko! Super delikatny zapach, nie drażniące, mięciutka skóra zaraz po myciu.
 
Kolejne dni testowania mijają jak najbardziej na plus. Moje dłonie i ciało są teraz w fatalnym stanie ze względu na dużą ilość roboty, ale kostka Dove pomaga mi zwalczyć zmęćżenie. Miła kąpiel z aksamitnym mydełkiem.
 
Jestem bardzo zadowolona z mydełka :) jest świetne ,skóra po umyciu jest gładka i delikatna.Oczywiście pieknie pachnie.Jednym słowem rewelacja !!!
 
Dotychczas używałam do mycia żeli pod prysznic. Mydła omijalam szerokim łukiem ponieważ wysuszały moją skóre, która już jest mega wysuszona. Po każdej kąpieli musiałam używać balsamu ponieważ skóra piekła i potrzebowała dodatkowego nawilżenia. Po użyciu kostki myjącej dove po 3 dniach zauważyłam poprawe. Skóra jest nawilżona, miękka. Nie potrzebuje już dodatkowe nawilżenia. Mydło super się pieni. Jedyny minus to zapach. Nie podoba mi się wręcz mnie drażni.
 
Ja również otrzymałam kostkę Dove. Słyszałam o niej wiele dobrego, dlatego chciałam przetestować na własnej skórze. Ja, z racji bardzo suchej, wrażliwej i wręcz alergicznej skóry, używam w domu delikatnych mydeł. Dove, owszem sprawiło, że moja skóra stała się jędrna i miękka w dotyku. Tak więc szczerze polecam osobom, które mają problem z nawilżeniem skóry twarzy, ale do 'głębszych problemów skórnych' już lepiej coś specjalistycznego (patrząc przez pryzmat moich problemów ;) ) Synek również się 'pędzlował' Dove :-D
Zachwycił go zapach ;)
 
Otrzymałam przesyłkę z kostką Dove tydzień temu i tego samego wieczora rozpoczęłam test. Używam mydełka do mycia ciała, do twarzy mam Aleppo. Ładnie się pieni i dobrze rozprowadza zarówno ręcznie jak i na gąbce. Ma dobry poślizg. Skóra po spłukaniu jest nawilżona, bardziej elastyczna. Efekt utrzymuje się do następnego mycia. Po kąpieli nie musiałam już używać balsamu. Mydełko dobrze sprawdza się również do golenia, zmiękcza włoski tak że łatwo je usunąć. Ja wypróbowałam je do golenia nóg a mąż ogolił brodę. Użyłam również tego mydełka podczas kąpieli moich synków. Obyło się bez reakcji alergicznych. Ich skóra była pięknie nawilżona. Cieszę się, że mogłam wypróbować ten produkt i jak tylko się skończy kupię nowe opakowanie. To duża oszczędność- nie muszę kupować balsamu, a moja skóra i tak jest pięknie ukojona.
 
PicsArt_1394470256110.jpgJestem zachwycona dla mnie tylko i wyłącznie Dove. Już nie istnieją dla mnie inne mydła. Po prostu rewelacja.
 

Załączniki

  • PicsArt_1394470256110.jpg
    PicsArt_1394470256110.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 74
Ja także zostałam testerką kostki myjacej DOVE. Używałam dawniej produktów tej marki i bylam zadowolona DOVE kojarzy mi sie zawsze z tekstem z reklamy „1/4 mleczka nawilzajacego” i przede wszystkim z produktami o delikatnym zapachu, kremowej delikatnej konsystencji Czy po umyciu sie mialam wrazenie ze skora jest nawilzona? Zdecydowanie tak! Do tego ladnie pachniala i byla miekka, nie swedziala Jestem w 33 tc Kazda z nas wie ze skora w czasie ciazy przechodzi nie lada wyzwanie Rozciaganie, napinanie, swedzenie- ktora z nas tego nie zna? Mydelko przy codziennym uzyciu zniwelowalo te dolegliwosci - bynajmniej u mnie Wczesniej do mycia buzi uzywalam zelu- teraz myje ją mydelkiem i nie zaluje Chetnie przetestowalabym inne produkty DOVE
 
reklama
Kremowa kostka myjąca dove jest wspaniała, polecam wszystkim. Ciało jest miękkie i nawilżone, jak po balsamie do ciała.
 
Do góry