reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kremowa kostka myjąca Dove - opinie po teście

W zasadzie nigdy nie używam mydła,ale kostkę Dove wypróbowałam z przyjemnością i będę stosować regularnie.
Myślę,że śmiało można powiedzieć,że jest lepsza od żelu pod prysznic który stosowałam do tej pory.
Mydełko delikatnie nawilża,nie wysusza i świetnie pachnie ;-)
 
reklama
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jakością mydła,ładny zapach i kremowa satynowa pianka wprost rozpieszczają moją skórę.Po kilku dniach stosowania moja skóra jest nawilżona i przyjemnie miękka w dotyku.Mydełko nie pozostawia osadu,polecam:)
bernadeta balcerek
 
Mydło Dove ma przyjemny, delikatny zapach. Kostka sprawiła, że moje dłonie stały się delikatne i aksamitne.
Polecam dla każdego rodzaju skóry.Super nawilża, pachnie i spełnia swą funkcję.
 
mydełko jest fantastyczne. Kilka dobrych lat zmagałam się z wrażliwą skórą pach, ciągle podrażnienia, zmiana antyperspirantów a tu proszę użycie raz mydła Dove i problem z głowy :) super kremowe i super nawilżające. Dziękuję za możliwość testowania
 
W naszej rodzinie mydło, to kwestia sporów i 'kostka' niezgody ;) Przynajmniej, tak było do tej pory, gdyż mąż nie lubił stosować mydła w kostce, a synek, jako 3-letni maluch, często miewał problemy skórne spowodowane alergią, na 'ten', czy 'inny' składnik mydła. Z tego też powodu ja również omijałam mydła w kostce na sklepowych półkach szerokim łukiem. Z obserwacji wiem jednak, że dłużo osób stosuje i chwali sobie pewne znane i sprawdzone marki mydeł. Postanowiłam przetestować kremową kostkę myjącą DOVE, aby raz na zawsze dowiedzieć się, czy istnieje mydło w kostce, które zadowoli moją wymagającą rodzinę... :)
Kremowa kostka myjąca DOVE podbiła nasze serca! Delikatna, aksamitna konsystencja pozwoliła na używanie go również przez mojego synka. Nie podrażniła skóry żadnego z nas. Jej zapach jest dość intensywny, lecz nie przytłaczający, no i użyte w tym przypadku środki perfumujące nas nie uczulają! A, to dla nas bardzo ważne :) Mężowi przypadło do gustu, to iż kostka DOVE tak dobrze się pieni, nawet z niewielką ilością wody. Mnie podoba się to, że po jej użyciu skóra jest atłasowa- przyjemna w dotyku :)
Dzięki kremowej kostce DOVE nasza rodzina 'wyszła na mydle' bardzo zadowolona! :-D
 
Naprawdę bardzo przyjemne mydło: delikatne, ładnie pachnie. Dobre dla każdego rodzaju skóry:)
 
mswiencka używam kostki Dove już od jakiegoś mam skórę twarzy bardziej miękką i delikatniejszą nie mam też uczuleń
a jestem bardzo uczulona na różne inne mydełka. przepraszam ze piszę dopiero teraz ale dziś wyszłam że szpitala. Mydełko Dove było że mną i nie miałam ściągniętej ani wysuszonej skóry jak to zwykle bywa gdy używa się wody szpitalnej. Bardzo polecam Dove jest idealne do cery wrażliwej i każdej innej. pozdrawiam magdalena
 
Testowałam kostkę myjącą Dove przez tydzień. Używałam jej zarówno do mycia ciała jak i do mycia twarzy. I tu moje odczucia się rozbiegają. Jeżeli chodzi o ciało, to skóra jest bardzo gładka, nawilżona, kostka bardzo dobrze myje i delikatnie się pieni. Niestety moja buzia się z nią nie zaprzyjaźniła, zauważyłam, że pojawiło się więcej wyprysków. Może to jednak być związane z moją wrażliwą i problemową cerą. Podsumowując - polecam do pielęgnacji i delikatnego oczyszczenia ciała, oprócz mycia świetnie nawilża i nadaje skórze gładkość :)
 
reklama
Kremowa kostka Dove to dla mnie prawdziwy hit! Dokładnie myje i czyści skórę, a przy tym pielęgnuje delikatną kremową konsystencją ciało, które staje się miękkie w dotyku. Zapach mydła jest strzałem w dziesiątkę - delikatny, lecz długo utrzymujący się na skórze, sprawia wrażenie świeżości przez cały dzień!
Polecam - także tym, którzy mają bardzo wrażliwą skórę!
 
Do góry