reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kremowa kostka myjąca Dove - opinie po teście

Kremowa kostka Dove - rozpoznam z zamknietymi oczami, zapach kremowy, przepiękny i kobiecy. Mydełko, które naprawdę pielęgnuje i nie wysusza skóry (w porównaniu z innymi mydełkami). U mnie sprawdza się do mycia buzi - nie podrażnia jej, a pozostawia lekki taki film w miękkości i nawilżeniu. Mycie ciała pod prysznicem kostka Dove? jak najbardziej :) Mam wrażenie, że czasem lepiej oczyści ciało niż niejeden tańszy żelek, który nie nawilża, a po nim skóra robi się tylko szorstka, gdy nie wklepiemy balsamu. Przy owym mydełku szybko powstaje kremowa i gęsta piana, do tego tak pachnąca! Zawsze przedłużam prysznic jak tylko sie da, bo kremowa konsystencja mydełka, gdy się namydlimy jest fenomenalna!



 

Załączniki

  • SDC13590.jpg
    SDC13590.jpg
    22,1 KB · Wyświetleń: 36
  • SDC13591.jpg
    SDC13591.jpg
    32,4 KB · Wyświetleń: 34
reklama
rewelacyjne mydełko-skóra jak u niemowlaka, gładka, delikatna.Zaryzykowalam i używam do mycia twarzy-jestem zachwycona, makijaż zmyty dokładnie, nie podrażnia, nie wysusza, nie ściąga skóry. Zadowolenie w 100%!Gorąco polecam
 
Po umyciu mydłem Dove moja skóra była znacznie miększa niż po umyciu zwykłym mydłem. Mydło ma bardzo przyjemny zapach i konsystencję. Polecam to mydło osobom które mają skórę skłonną do podrażnień, ponieważ to mydło mnie nie uczula, a mam nieraz z tym problemy. Bardzo polecam :)
 
Kostka myjąca to nie jest zwykłe mydło. Przy każdym myciu dłoni nawilża skórę i ją pielęgnuje. Bardzo przyjemnie pachnie i nie wysusza skóry. To pierwsza taka kostka, która spełnia moje oczekiwania, do tej pory pasowały mi tylko mydła w płynie, a teraz jestem w stanie używać mydełka Dove. Kostka myjąca Dove ma aż 1/4 kremu nawilżającego, który dba o nasze dłonie. Bardzo dziękuję za możliwość przetestowania tej kostki. Polecam ją wszystkim, którzy nie lubią wysuszonej skóry po myciu dłoni.
 
Kostka myjąca to nie jest zwykłe mydło. Przy każdym myciu dłoni nawilża skórę i ją pielęgnuje. Bardzo przyjemnie pachnie i nie wysusza skóry. To pierwsza taka kostka, która spełnia moje oczekiwania, do tej pory pasowały mi tylko mydła w płynie, a teraz jestem w stanie używać mydełka Dove. Kostka myjąca Dove ma aż 1/4 kremu nawilżającego, który dba o nasze dłonie. Bardzo dziękuję za możliwość przetestowania tej kostki. Polecam ją wszystkim, którzy nie lubią wysuszonej skóry po myciu dłoni
 
Mydełko przede wszystkim na pierwszy rzut oka prezentuje się bardzo przyjemnie. Dodatkowo od razu wyczuwalny jest bardzo ładny zapach, lekko słodkawy.

Kostka myjąca DOVE pieni się wystarczająco, tworzy na skórze coś w rodzaju spienionego mleka. Dobrze oczyszcza skórę.

Na pewno nie wysusza skóry. Spokojnie mogę nie używać po kąpieli żadnego nawilżacza. Skóra zaś jest przyjemna w dotyku.

Nie myłam tym mydełkiem jedynie twarzy, ale do rąk i ciała sprawdziło się bardzo dobrze. Polubiła je również moja córeczka. :-)
DSCF1184.jpg
 

Załączniki

  • DSCF1184.jpg
    DSCF1184.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 33
Ostatnia edycja:
Kremowa kostka myjąca Dove to zdecydowanie dziś mój nr 1.Zacznę może od tego,że do tej pory raczej nie zwracałem uwagi jakim mydłem myję swoje ręce czy twarz i bardzo tego żałuję!, bo Kremowa kostka myjąca Dove jest tak rewelacyjna,tak bogata,tak nawilżająca,tak łagodząca,tak delikatna a przy tym skuteczna,że najchętniej stałbym przy niej cały dzień i mydlił :). Ma bardzo ładny zapach,wspaniale się pieni-mógłbym śmiało porównać jej efekty myjące do żelu pod prysznic.Jedynym minusem jest to,że szybko się zmniejsza :).Z całego serca polecam każdemu małemu i dużemu :)


Ps:przepraszam za 2 dniowe opóźnienie w napisaniu recenzji.

Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje za fantastycznie czystą i przyjemną zabawę.
 
Kostka Dove jest niesamowita! Delikatnie myje skórę nie podrażnia jej i nie wysusza. Delikatnie się pieni i pozostawia na skórze piękny zamach. Ten zapach po prostu mnie zachwyca jest cudowny.:-D
 
reklama
Kostka Dave jest po prostu cudowna !! Delikatnie się pieni, nie wysusza skóry, delikatnie ją nawilża a jak cudownie pachnie!! Zapach jest niesamowity!!
 
Do góry