reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kremowa kostka myjąca Dove - opinie po teście

Gdy dostałam kostkę mającą Dove od razu zaczełam ją testować, bardzo podoba mi się zapach jest piękny oraz kształt i to że podczas moczenia mydło nie mięknie . Moja skóra robi się miękka i gładką , oraz zrobiłam test na lustrze i wyszedł pozytywnie :)
 
reklama
Opakowanie zgrabne, kartonowe, sztywne pudełeczko.
Sama kostka ma wygodny kształt, nie jest zbyt duża. I przede wszystkim jest bardzo wytrzymała-do końca zachowuje formę, nie rozmięka pod wpływem wody i dobrze leży w dłoni.
Bardzo dobrze się pieni, robi kremową, otulającą pianę, jest całkowicie poprawna, spełnia swoje główne zadanie, czyli myje i odświeża.Mydło Dove lubię za kremową konsystencję, delikatną piankę, brak śliskich osadów oraz łagodne oczyszczanie.
 
Kostka Dove jest świetna, zarówno do mycia ciała jak i twarzy. Nie sądziłam że buzie można umyć również mydłem. Skóra jest delikatna w dotyku i fajnie nawilżona. Mydełko ma cudowny zapach. W porównaniu do innych kostek bardzo intensywnie się pieni, jak żel, czego nie można powiedzieć o zwykłym mydle. Bardzo dobra alternatywa dla osób o wrażliwej skórze. Polecam
 
Kostka łatwo i intensywnie się pieni.
Spełnia swoją funkcję, czyli myje i oczyszcza.

W przypadku twarzy - nie polecam stosować, ponieważ wysusza i ściąga cerę.
Do ciała jednak nadaje się doskonale.
Skóra po myciu jest miękka, gładka i idealnie odświeżona.

Mydło nie podrażnia i nie uczula.
Jest bardzo wydajne - właśnie przez to, że dobrze się pieni ;)


Jedyne do czego mogłabym się przyczepić, to zapach. Bardzo chemiczny i drażniący.
 
Kostka Dove jest świetna. Nie sądziłam że buzie można umyć również mydłem. Twarz jest delikatna i fajnie nawilżona. w porównaniu do innych mydeł dobrze się pieni, jak żel i ma cudowny zapach. Doskonała alternatywa dla osób o wrażliwej skórze. Polecam
 
Kremowa kostka myjąca Dove jest rewelacyjna. W końcu moja skóra robi się gładka i nawilżona. Nigdy nie miałam problemu ze skórą jednak po ciąży zauważyłam jak się wysusza. Dopiero to mydełko zaczęło mi pomagać. Polecam ją każdej mamie, a także osobom, które mają problemy ze suchą skórą. Po użyciu widać, że skóra staje się miękka. Ten efekt utrzymuje się przez cały dzień. Dodam jeszcze, że mydełko fajnie, delikatnie się pieni.
 
Jedyne mydło w kostce które używam z przyjemnością. Skóra nie jest wysuszona ani ściągnięta jak to bywa w przypadku innych mydeł. Idealnie sprawdza się także na mojej trądzikowej skórze. Jest bardzo delikatne. Zdecydowanie trzeba wypróbować!Cudo!!Uwielbiam ten delikatny, kremowy zapach i puszystą piankę jaka tworzy.
Nie mam mu absolutnie nic do zarzucenia. Jest doskonałe
 
Witam.

Miałam przyjemność wziąć udział w teście i testować kostkę myjącą Dove ...

Zacznę od tego, że mydło to już samym opakowaniem wyróżnia się na tle mydeł innych firm.Kartonik wygląda elegancko, z klasą. Także kształt mydła jest bardzo charakterystyczny jak i wyryty znaczek.

Ale do sedna...Jeśli chodzi o działanie mydła, to naprawdę jestem zachwycona. Ciało po umyciu nie jest tylko czyste, ale i dobrze nawilżone. Teraz nie muszę po kąpieli dodatkowo balsamować ciała. Jest to wielka oszczędność czasu a dla mnie dodatkowy problem z głowy bo nie lubię czynności balsamowania ciała. Co więcej odważyłam się nawet stosować mydło Dove do mycia mojej wrażliwej twarzy i świetnie sprawdza się w tym celu.
Z racji wykonywanego zawodu myję ręce kilkanaście razy w ciągu dnia. Dotychczas zwykłe mydła doprowadzały moje ręce do okropnego stanu, że nawet kremy do rak nic nie pomagały. Zwykłe mydło zamieniłam na mydło Dove i ręce jakby odżyły na nowo...baaa nie muszę używać już nawet kremu do rąk. To dla mnie wielka ulga!!!

Mydełko świetnie się pieni pomimo tego, że jest bardzo nawilżające i w 1/4 zawiera krem nawilżający. Skład jest bardzo dobry!! Zapach jest bardzo subtelny, nienachalny a jednak wyczuwalny.

Nie wiem jak Wy ale ja nie mogę się już obejść bez mojej kostki mydła Dove- uwielbiam je!!!

P.S. Będę bardzo wdzięczna za informację, że moja opinia jest widoczna na tym forum, bo niestety po dodaniu odpowiedzi nic nie widzę- czy została ona dodana.

Pozdrawiam:)
 
reklama
Do góry