reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KRAKÓW MEDYCZNIE - dobry lekarz szpital, badania

reklama
Vikotka jesli jeszcze nie zrobilas tego badania to polecam wspomniane wyzej Centrum Badan Mikrobiologicznych przy Sławkowskiej (mozna tez wejsc od Jana).
Ceny maja dosyc niskie, a jest to bardzo dobre laboratorium.
Takie badanie powinna robic kazda kobieta bedaca w ciazy bo jest to bardzo wazne ze wzgledu na zdrowie dziecka.
 
Witam przyszłe mamuśki :).

Zrobiłam małe podsumowanie cen badań w laboratoriach analitycznych w Krakowie i najtaniej badania można zrobić (moje osobiste zdanie) na
=> ul. Ujastek 3, tel. (012)68-33-930 a to link: Laboratorium - Laboratorium
można sobie spr koszt badań w rzeczywistości na miejscu jak pojechałam to za niektóre badania zapłaciłam mniej.

Od początku ciąży chodzę prywatnie do ginekologa i badania też robię prywatnie a zawsze się ich trochę nazbierało. Doszłam do wniosku, że nie ma co przepłacać za badania jak można je zrobić taniej i tak samo dobrze jak gdzie indziej :).. Zdrowie maleństwa jest najważniejsze i trzeba wykonywać nie tylko rutynowe badania... Musimy dbać o nasze Skarby :).
 
Ostatnia edycja:
Ja swoją ciążę prowadziłam u dr Kmiecia który ma swój gabinet na os. Oświecenia. Bardzo bardzo polecam. Rzeczowy facet, zawsze ma czas dla pacjentki, podaje swój nr tel i można się w razie jakichkolwiek wątpliwości do Niego zwracać o każdej porze dnia i nocy :) Pracuje w szpitalu Żeromskiego i jest bezpośrednim współpracownikiem dr Gacha (do którego terminy rzeczywiście są straaaaasznie długie). Ja jestem mamą zdrowego ślicznego prawie 3 miesięcznego malucha, a ciążę prowadził mi dr Kmieć :)
 
Ja poszłam na Ujastek i pobrała mi położna wymaz z pochwy (tylko) i wyszły mi jakie bakterie i grzybica ale skad mam wiedziec czy to bylo to badanie na paciorkowce? I dlaczego mi nie pobrała z odbytu to nie wiem.Słyszałam że to bardzo niebezpieczne dla dziecka jesli takie paciorkowce u nas są :(
 
Witaj plastelinka5 :)

To prawda paciorkowce są niebezpieczne dla dziecka i jak okaże się, że kobieta je ma to podaje się jej antybiotyk podczas porodu, by nasze maleństwo się nie zaraziło.... Ja ostatnio robiłam badania w laboratorium w ujastku i tam nie pobierają wymazu do badania GBS (bo chciałam je również tam zrobić).. Uważam, że raczej nie zrobili Ci tego badania..

Grzybica to całkiem inna kwestia jeśli się ja kontroluje to jest całkowicie bezpieczna dla dziecka, przed porodem twój lekarz na pewno poleci ci zażycie dopochwowo antybiotyku by oczyścić szyjkę macicy z zalegających w środku grzybków...
 
Ostatnia edycja:
o,dzieki za szybka odpowiedz :-)
własnie dostałam globulki i doustny antybiotyk no i zazywam od soboty ale w takim razie musze sie rozejrzec za tym GBS o ile zdążę :O
 
reklama
Jak w tytule... Za każdą wiadomość będę wdzięczna ;-)
Przede wszystkim potrzebuję wiedzieć ile, co, kosztuje...
 
Do góry