reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Ewelina super ten brzusio, taki zgrabny, fajny.
Ja tez czuje sie dobrze z brzuszkiem choc faktycznie roznie bywa z ubieraniem butow. Musze usiasc na schodach czasami. Zastanawiam sie ile mi jeszcze przybedzie przez te nastepne 11 tygodni :)
 
Ewelina - śliczniasty brzucholinek , co do zakładania obuwia hmmm... ja kozaki juz pochowałam bo to moja zmora tej zimy więc juz je schowałam żeby na nie nie patrzeć zakupiłam w tamtym tygodniu adidaso-trampki i jest o niebo lepiej ale oczewiście jak to po zmianie kozaków na coś lżejszego obżarły mnie :/
 
Ginka tylko powiedziała że za dużo kg przybieram... Przed ciążą ważyłam 66 a teraz mam 75 ;/ i że to niby dużo. Cukier z poprzednich badań był w normie, a teraz mam zrobić glukoze za 3 tygodnie - moim zdanie to o diecie powinna decydować dopiero po wynikach, bo jak teraz zaczne jeść inaczej znowu co innego wyjdzie. Chyba, że robi sobie ze mnie królika doświadczalnego i chce sprawdzić czy dieta białkowa nie pogorszy mi innych wyników...
 
Ewelinka sliczny brzuszek, chyba podobny do mojego. mamy dokładnie ten sam wiek ciąży i widzę że Ty chyba tez masz przepuklinę pępkową?(twierdze tak na podstawie pępka wystającego tylko górą, bo tak mi pani dr powiedziała)

:) No ten pepek to mi tak jakos smiesznie wystaje :) wlasnie gora tylko hehe XD
 
Ewelina śliczny brzucholek
Ania jaki nieśmiały ten twój domek, Możesz coś jeszcze napisać o tej przepuklinie co ci ginka powiedziała bo mi też pępek tylko górą wystaje, ale moja położna nie zwraca na to uwagi.
 
reklama
Do góry