reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
to na drugi raz mu powiedz,że jak mu się nie podobają to niech nie patrzy i nie komentuje:p
Kiedy on twierdzi że to miał być komplement i chciał w ten sposób pokazać, że mu się w ciąży podobam, tylko musi chyba jeszcze popracować nad formułowaniem zdań, bo zabrzmiało to na odwrót niż myślał.

sroczka śliczny brzuszek ja też muszę se taką rejestrację na wózek kupić.
 
reklama
sroczka.....Oluś rosnie jak na drożdżach....brzuszek superancki :)

ja wczoraj pod nieobecność męża pstryknęlam sobie kilka zdjęć w seksownej bieliźnie...(oczywiście z wiadomych przyczyn nie wstawię ich na forum ;-)).....męzowi jeszcze ich nie pokazałam i tak sobie myśle,że może zrobie mu niespodzianke i wyślę mu fote na komórkę....;-)
 
Do góry