reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

śliczne brzuszki wszystkie inne a jednak wszystkie są piękne i mają swój urok.
Salsera mam wrażenie że nasze domki są takie same.

Dzisiaj odkryłam fakt że brzuch wyprzedził już piersi:-)
 
reklama
kochana u mnie juz dawno brzuch piersi wyprzedzil, mimo, ze urosly o prawie 2 rozmiary :-D

dziewczyny, a kiedy pojawia sie ciemna kreska? U mnie jest taka malusienka i slabo widoczna ale od dolu, nawet to pepka nie siega...

Julisia super zgrabny brzucholek :tak:
 
dziewczyny brzuszki przesliczne, kazdy inny i wyjatkowy:) a moj... jest wielki... lekarz nawet mi sie wczoraj pytal czy napewno jeden bobas tam siedzie bo brzuch pokazny
 
Julisia super brzusio. Widze, ze zrobila ci sie ta kreska na nim. Ja nie mialam ani w pierwszej ciazy ani teraz. Od czego to zalezy?

niestety ta kreska nad pępkiem to blizna pooperacyjna a nie ciążowa :-(
ale mi się ta ciążowa pojawiła w pierwszej ciąży i utrzymywała prawie do pół roku po ale nie mam pojęcia od czego to zależy
 
reklama
Do góry