reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

dzięki dziewczyny za miłe słowa :-) również odnośnie sukienki ;-)

wow!!! ale te nasze brzuszki sa różne - jedne wieksze, inne mniejsze, jedne "czubiaste", inne bardziej zaokrąglone....ale wszystkie suuuper! (bra, patyczek, salsera, ewcia, bubbless - mam nadzieję,,że zadnej nie pominęlam) tylko az trudno uwierzyć, że wszystkie jestesmy mniej wiecej na tym samym etapie ciąży... ;-)

bra.....zazdroszczę Ci,że możesz chodzić w takiej seksownej bieliźnie - ja niestety ze względu na wciąż powracające infekcje skazana jestem na bawełniane gacie....buuuuuu :-( a tylko od "okazji".... zakładam seksi bieliznę ;-)

bubbles....fajne te Twoje szkraby...i ten w brzusiu i ten poza nim :-)

ewcia....to już 100!:szok: a ile miałas na starcie? swoja droga ciekawe ile ja teraz mam - musze się zmierzyć...:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
To ja idoc sladami bodajze joli wstawiam nasze dwa ciezarne brzuszki moj i mojego P:) Zdjecia robione na lezaco, moj P. sie troszke wypiął:):laugh2:
 

Załączniki

  • PC101244.jpg
    PC101244.jpg
    14,1 KB · Wyświetleń: 66
  • PC101245.jpg
    PC101245.jpg
    9,1 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Do góry