reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

Ivana pięknie zgrabniutka jesteś niesamowicie tylko słodki brzusio wystaje i już fajnie widać że połowa:tak:

jaipur masz śliczny brzusio a i zazdraszczam tego niesikania nocn
ego ;-)
 
reklama
pieknotki :-D

jaipur masz takiego malutkiego bebzolka, ze jak popatrze na swoj to ja juz powinnam byc na porodowce hahah :-D maly to maly ake jak ci sie juz slicznie od wzgorka zaczyna wybijac ;-) ja codziennie leze i sie dotykam, bo normalnie tak czuc, jak to wszystkio sie od srodka zaznacza,
 
ivana jaipur ,śliczne brzusie:tak:
Ivana twój to już taki konkretny :-)
jaipur Twój mniejszy o dużo ale też już widać pięknie:tak:

wyobraźcie sobie że ja też 20 tc no i mój od ostatniej fotki co robiłam w nbiałej bluzce nawet nie drognął:sorry:
 
ivana i jaipur śliczne brzucholki , jaipur twój taki słodziutki normalnie cudo maleńkie a figurka pierwsza klasa; ivana mamy podobną budowę i figurę Tobie też wszystko idzie w brzuch chyba co , bo mi rośnie brzuchalek do przodu a tyłek i cała reszta jak narazie jest git
 
Tak sobie patrzę na suwaczek, że jutro kolejny, pełny tydzień nam stuknie, mam wrażenie, że czas biegnie jak szalony. dopiero co robiłam test i mówiłam mojemu M, że będzie nas więcej, a tu już 17 tydzień i za chwilę połowa ciąży za nami...
 
ivana i jaipur śliczne brzucholki , jaipur twój taki słodziutki normalnie cudo maleńkie a figurka pierwsza klasa; ivana mamy podobną budowę i figurę Tobie też wszystko idzie w brzuch chyba co , bo mi rośnie brzuchalek do przodu a tyłek i cała reszta jak narazie jest git
.... mi na samym początku wszystko szło w bioderka i biust, a teraz mi brzuch wychodzi i na boki i do przodu -WSZĘDZIE! :-):-):-) ALE NIE JEST ŹLE:-)
 
Super macie te brzuszki ,a ja czekam i czekam i nic :-)Za to rosne z innych stron !
ViKamciaG wkońcui my się doczekamy ,zauważyłam od jakiś dwóch dni że jak leże to cos się pojawia zaczyna być czuć pod ręką i kończy się na około 2 palkce pod pępkiem :-)
 
A oto moj brzuchol;P 20 tc
 

Załączniki

  • 20tc.jpg
    20tc.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 56
  • 20tcc.jpg
    20tcc.jpg
    19,1 KB · Wyświetleń: 46
reklama
karolq8 śliczny połówkowy brzuszek!!!! I wiesz co jestem w SZOKU bo widzę że dopniesz sie w normalne jeansy a ja w ciążówkach chodzę już od dwóch miesięcy bo tak mi brzuch od samego dołu rośnie!!
 
Do góry