reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

Dziewczyny załamałam się jutro wracam do pracy po prawie 3 miesiącach nieobecności i właśnie wyprasowałam sobie spodnie z pracy i brakuje mi 6 cm aby zapiąć guzik:wściekła/y: :szok::szok::szok:Jestem ugotowana nie mam co jutro ubrać oddziałowa mnie zje na śniadanie i jeszcze dadzą mi te obrzydliwe ciążowe sukienki jakie u nas są :no:
A mój P się śmieje że to oczywiste, że tak urosłam bo to jego geny we mnie rozsną:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
ups...

ja radziłąbym na niezapięte spodnie zapiąć pasek.. i nie wiem co nosisz na górę , ale zakryć tm pasek żeby nie było widac że jesteś porozpinana:-p

a po pracy kupić spodnie o rozmiar większe:-D
 
dokladnie albo wyproc jakas gume ze starych portek czy dresow doszyc z oby stron tak aby nie spadly i zakryc jakas dluzsza bluzeczka
 
Super brzuszki mamusie.
Kamcia, rzeczywiscie zadziwiajaco malenki choc sliczny brzusio mialas.
Figura super wiec pewnie dlatego u ciebie nic nie widac.

Ja to brzuszek i bez ciazy mialam
Na poczatku rosl dosc szybko a teraz mam wrazenie jakby zmalal. Zwariowac mozna, nie wiem co myslec.

Gratuluje wszystkim slicznych brzusiow
 
Wróciłam z pracy nie było aż tak źle tylko śmiały się ze mnie. Niestety nie mogłam zastosować waszych rad bo ja pracuję w szpitalu i tu niestety są standardy jeśli chodzi o ciuchy i nie mogę ubrać innej bluzki niż mundurek który posiadam a ten jest na tyle krótki że niestety ale było by widać. No ale poszłam w jeansach i powiedziałam co i jak i zadzwoniły i załatwiły mi sukienki ale one są obrzydliwe jak worki na kartofle:dry:
 
Próbowałam ale niestety jakbym chciała górę większą to niestety musiałabym brać większe rozmiary bo nie robią ciążowych, a większe rozmiary oznaczają że wszędzie po za brzuchem będą mi wisieć i będę wyglądać jak wieszak. Niestety ale przed ciążą nosiłam rozmiary 6, 8 a oni chcieli mi dać 14, podejrzewam że do 14 to i brzuszek mi nie dorośnie. Nie ma co się załamywać zostało mi tylko 3,5 miesiąca pracy wytrzymam, a potem zrobię ognisko na ogródku i spalę te sukienki.
 
A może powinnaś sobie kupić taki pas ciążowy? Na allegro ich pełno. Wtedy możesz mieć rozpięte spodnie, to ci trzyma portki żeby nie zjechały, zasłania że są odpięte i zasłania brzuszek jak masz za krótki mundurek. Pas Ciążowy -Kolory - Nowa Kolekcja!+GRATIS (1304090559) - Aukcje internetowe Allegro

Ja natomiast jestem przerażona czy to możliwe że zaczyna być widoczny brzuszek w niektórych ubraniach, chyba jeszcze trochę na to wcześnie. Co prawda kilogramów na wadze mi na razie na szczęście nie przybyło ale powoli zaczynam myśleć że mi się dziecko na bliźniaki rozszczepiło :p
 
styna26 ten pas to jest super sprawa kupujesz bialy i nic ci nie wystaje, a po drugie od czego mamy krwacowe? Bierz te wieksze fartuchy czy sukienki ciazowe i szoruj z tym do krwacowej, tu zwezi, tam poluzuje, jeszcze w innym miejscu gumeczka, klinik i bedziesz miala taki kitel, ze hoho wiem co mowie, bo sama sie troche interesuje krawiectwem, wiec wszystko da rade zrobic ;-)

salsera pewnie, ze mozliwe przewin watek do wczesniejszyh postwo, a sie przekonasz. u mnie to nawet juz na glodniaka nie wypre sie ciazy ;-)
 
reklama
Cześć dziewczyny ja jak zwykle na chwile Czytam i oglądam.. fajne te nasze brzuszki :) Ja nareszcie cykłam sobie fotke i postanowiłam, że Wam pokaże.. moje 4 miesięczne brzusio! pozdrawiam Was serdecznie!
 

Załączniki

  • P1010774.jpg
    P1010774.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 88
Do góry