reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

karolq sprawdziłam w moich zdjęciach tu zachowanych i w pamiętniku internetowym i masz zdjęcia moje stare:
w różowej bluzce z 32 tc pod koniec września zeszłego roku (a rodziłam pod koniec listopada , choć termin był na połowe)


te 2 kolejne to już w 36tc czyli końcówka pażdziernika

muszę dodać przez immage bo z pliku nie chca mi wejść:baffled:
i ostatniee jak jechałam na porodówkę :-Dpod koniec listopada już z przenoszoną Vi... a ona miała w tym brzuszku 4260 i 59cm
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki dziewczyny :) Mój brzusio też nie rósł,nie rósł,a teraz nagle wybiła piłeczka i spodnie cisną ;-)
Wasze też śliczne brzucholki:tak::tak::tak:
A w pierwszej ciąży to dłuuugo nie było widać,że jestem w ciąży-przytyłam z resztą tylko 5kg,więc wyglądałam podobnie jak ViKamcia :-p
Ale gdzieś czytałam,że w kolejnej ciąży może być szybciej znać brzuszek,bo mięśnie brzucha są bardziej rozciągnięte :cool2:
 
persefona ale w tej ja już mam w sumie tydzień do przodu czyli 16tc , no więc 4 i pół miesiąca...a nadal zero brzucha...a to druga ciąża prxecież...
no wstawię już dzisiaj napewno to zdjęcie :tak:
żeby pokazać że naprawdę jeszcze nic nie urosło:sorry2:
 
Śliczne brzuszki dziewczynki jak to fajnie wiedzieć, że inni się powiększają razem z nami:-)
Ja się muszę przyznać że ludzie zaczęli już mnie traktować jak ciężarną i w sklepach mnie przepuszczają do kasy, i ustępują miejsc siedzących, całkiem to miłe:-)
 
Kamcia - aż trudno uwierzyć, że taka duża córa tam Ci się schowała:-D
a może wklej jakieś swoje zdjęcie brzucha sprzed ciąży (bo może jesteś wklęsła w tym miejscu hehe - pozazdrościć;-))

ja zawsze, choć raczej byłam szczupła, to miałam sflaczałe mięśnie brzucha...
 
Kamcia gdzie ty tego malucha zmieściłaś?! U mnie brzucha teraz też nie ma. Mało tego, weszłam na wagę i schudłam :O Jakieś pół kilo. Chyba ciąża zjada mnie od środka... Wydaje mi się, że jem normalnie. Mówiłam lekarzowi ostatnio, że nie tyję ale powiedział, że jeszcze jest czas. Oby maluch rósł normalnie - w piątek się okaże :)
 
reklama
powiem wam ze nawet pielęgniarki przychodziły Vi na salę oglądac i sie pytały czy to ja z tym małym brzuchem ją urodziłam:-Dbo wyglądała jak 3 miesięczne dziecko:-D
gdzieś już wstawiałam zdjęcie jej jeszcze jak byłam w szpitalu
o tu mam tu: :-D
https://www.babyboom.pl/forum/maj-2011-f370/ciaza-porod-nasze-obawy-i-watpliwosci-43752/index3.html
a przed porodem... nie mam na tym kompie zdjęcia... ale
o czekajcie na nk ;-)


no ale już nie będę więcej wstawiać zdjęć nie na temat:-p
to zdjęcie jest miesiąc przed zajściem w ciążę
 
Ostatnia edycja:
Do góry