reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Ilonka pokaźny brzusio ŚLICZNY:tak:

Ania rozstępy to sprawa genetyczna,moja mam przytyła w obydwu ciążach po 30kg i nie ma ani jednego:confused: Jak masz mieć to będziesz miała a kremy przyspieszają tylko proces jaśnienia rozstepów:*

Powiem wam że mi też ciężko się z nim rozstawać bo się już przyzwyczaiłam że go mam:-D
To prawda że pewien etap się kończy ale zaczyna się nowy jeszcze bardziej fascynujący a kopniaki zastąpi pierwszy uśmiech,pierwsze gaworzenie ,kroki...
 
Ja mimo, ze nie moge sie juz doczekac swojego prawie plaskiego :-D brzucha sprzed ciazy to wiem, ze bede naprawde za nim tesknic, a szczegolnie wlasnie za tymi kopniakami i ruchami, za tym, ze cos tam siedzi, ze zawsze odpowie na twoj dotyk czy slowo, ja mam straszny odruch niekontrolowany dotykania i glaskania brzucha, bo tAM siedzi moj synus, a potem? Potem juz bedzie pusto...
No ale ja sie dopiero rozkrecam, wiec mysle ze tak jeszcze ze 2 razy uda mi sie przezyc ten stan :tak:
 
Dzień dobry.
Mój brzuszek z 36 tygodnia, zdjęcia sprzed 5 minut...
P070411_09.00.jpgP070411_08.59[01].jpg
 
karolka - super okrąglutki brzusio :-)

Ja już dawno zdjęć nie robiłam. Jesteśmy umówieni na sesję, ale ciągle przekładam, jakoś brak mi weny, ale że to znajomy, to może się w końcu zmobilizuję ;-)
 
reklama
Do góry