reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Nie wiem czy w dobrym watku ale jestem kompletnie zalamana:-( :zawstydzona/y::szok::wściekła/y:
wlasnie kapalam sie przed wizyta u lekarza patrze w lustro i jest.... jakie mam rozstepy pod pepkiem!!!!!:wściekła/y::szok:
wczesniej ich nie widzialam. jestem normalnie zalamana:-( te wszystkie zele i kremy na nic:-( mam takiego dola ze chyba do konca zycia z niego nie wyjde:-(
 
ilonka - piękna, okrąglutka piłeczka :-)

ania86 - przykro mi :-( takie są dodatkowe uroki naszego stanu, ale nie przestawaj smarować, kto wie co by było gdybyś nie stosowała tych specyfików.
 
ania mi się zdaje że rozstępy nie idą żadnymi kremammi czy wielkością brzucha tylko elastycznością skóry..

ja z Vi miałam mały brzuszek i i tak mi wyszły rozstępy a smarowałam się drogimi kremami bo zależało i żeby ich nie mieć!!
i doopa...
brzuch nagle mi wyskoczył w 8 miesiącu skóra się naciągnęła i poszło...

teraz liczyłam ze skoro już mam rozstępy to więcej nie bedzie.. ale i tak się smarowałam cały czas..
i co.. stare rostępy się powiększyły i mam od białych blizn czerwone nowe ślady...
albo kropeczki po bokach czy coś... yyyhhh no trudno musimy przeżyć...;-)
 
reklama
Do góry