reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Czesc dziewuszki :)
Ojojjjj ale mam zaległosci !! Nie bylo mnie prawie 2 tygodnie .. Ale juz jestem, i obiecuje ze juz niedlugo zrobie kolaz :)
 
Mandrzejczuk śliczna dziewczyna z ciebie i widzę, że kurtki to zapinasz jak ja :-D

Poziomki rozczarowałaś mnie, nie masz brzucha bliźniakowego, jakaś ściema! :-p
 
Poziomki- ja też oczy ze zdziwienia przecieram bo to aż nie do wiary że tylko 3 kg normalnie pozazdrościć :tak: a brzusio fajny fajny i nie ma co ja tam widzę że maluszek nie jeden tam mieszka a dwa :-)
 
mandrzejczuk wyglądasz na prawdę świetnie!!zresztą jak zawsze:))

poziomki ..nic dodać nic ująć śliczny brzuszek jak na bliźniaki. trzymasz figurę:)

Dodaje swoje zdjątko w całości ponieważ ostatnio pochwaliłam się tylko gołym brzuszkiem ;-):
Zobacz załącznik 341960 2.jpg
 
reklama
Do góry