reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Krągłości i okrągłości majówek 2011-zdjecia i waga

reklama
Dziewczyny strasznie mi milo, ze tak piszecie, dziekuje wam bardzo. Ja tak po domowemu nie bardzo do zdjec gotowa, poza tym robila je corcia, bo maz ostatnio nie ma kiedy wiec wolalam to niz nic :)
 
oto mój olbrzym ;P z lewej, z prawej, z przodu, tylko tyłu brakuje ;) w pasie( w najszerszym miejscu) zadziało się cos dziwnego, bo 95 cm, czyli mniej o 2cm w porównaniu do tego co było 2 tygodnie temu. waga 55,5 kg, jak by nie patrzeć 7,5 na +


Zdjęcie0472.jpgZdjęcie0469.jpgZdjęcie0467.jpg
 
bra super brzusio..


wiecie mój to mi się wydaje taki nieforemny..
od początku mi się pokazywał nie tak jak wam na dole tylko pod zebrami (stąd chyba mi wiecznie duszno)
no i do tego na dole mi zwisa trochę skóry z poprzedniej ciąży... to wyglądam jak idź stąd i nie wracaj...:confused2:

a wy macie takie śliczne równe gładkie i okrągłe....
 
reklama
Mój bobas upodobał sobie ostatnio prawą stronę i mi brzuch cały czas po prawej od pępka wystaje. Jak go poklepie to sie nie przesuwa tylko kopniaki oddaje i tyle mam do gadania w tej sprawie...
 
Do góry